1. TÝDEN ‚Where I Belong‘ TURNÉ: zombie, žádost o ruku a změny v setlistu!

Zatímco my na SimplePlan.cz jsme si vzali poslední týden na chvilku volno, Simple Plan měli plné ruce práce s koncertováním po východním pobřeží USA a už jsou tedy téměř na konci první třetiny svého ‚Where I Belong‘ turné se State Champs a s We The Kings. Pojďme se tedy mrknout na to, co vše nám tu mezitím uniklo, co říkáte?

Setlist

Jako první se pojďme podívat na to, co pravděpodobně zajímá většinu z vás: setlist! Od prvního koncertu v Richmondu (jehož setlist jsme vám odhalili před týdnem), jsme zaznamenali hned několik menších změn v setlisu Simple Plan. Vypadá to, že z něj během posledních dnů kapela zcela vyřadila songy jako ‚Jet Lag‘ a ‚Me Against The World‘, které však nahradila neméně skvělými hitovkami jako ‚You Suck At Love‘ nebo ‚Thank You‘. Dobrou zprávou je, že se zdá, že se setlist mění neustále každou noc, a proto se budou mít příchozí fanoušci vždy na co nového v příštích týdnech an tomto turné těšit.

Zde si můžete prohlédnout setlist z úterka, kdy kapela zahrála ve Worcesteru:

1. I’d Do Anything
2. Jump
3. Welcome To My Life
4. Boom!
5. Take My Hand
6. Your Love Is a Lie
7. What’s New Scooby Doo?
8. Addicted
9. Can’t Keep My Hands Off You
10. Summer Paradise
11. Thank You
12. Crazy
13. Untitled
14. Where I Belong (feat. Derek DiScanio ze State Champs & Travis Clark z We The Kings)
Přídavek:
15. Shut Up
16. I’m Just A Kid
17. Perfect
Koncerty

V průběhu posledního týdne navštívili následující americká města: Richmond, VA, Silver Springs, MD, Huntington, NY, Niagara Falls, NY, Sayreville, NY, Worcester, MA a Grand Rapids, MI. A zatímco každý z těchto koncertů byl jistě nezapomenutelným pro všechny jejich účastníky, některé z těchto koncertů nad ostatními trochu vyčnívají. Jedním z nich byl zcelajistě koncert, který se konal 31. října, tedy na Halloweena, kdy Simple Plan hráli v Huntingtonu, ve státě New York. A aby jejich fanoušci tak úplně nepřišli o radovánky halloweenského večera, rozhodli se svůj koncert trochu okořenit vlastními zombie převleky. A to kompletně i s make-upem.

A to nebylo vše – klcui v rámci Halloweena také natočili zábavný zombie skeč, ke kterému později vydali také video s nepovedenými záběry. Na obě tato vides se nyní můžete podívat zde:

Další nezapomenutelný moment – obzvlášť pak pro jeden konkrétní pár – přišel o několik dní později ve Worcesteru, ve státě Massachussetts, kde na pódiu během setu Simple Plan došlo k další žádosti o ruku. Připomeňte si s námi tento krásný moment, zachycený na tomto videu:

Video rekapitulace

A jelikož už je to týden, co Simple Plan zahájili toto turné, nemůže nám tu chybět ani video rekapitulace právě prvního týdne koncertů ‚Where I Belong‘ turné, které dokumentuje momenty jak z koncertů, tak i ze zákulisí, ze setkání s fanoušky a samozřejmě také s jejich kolegy ze State Champs a z We The Kings. Tady je:

Podobné video rekapitulující 1. týden na turné vydali také kluci ze State Champs – a jak už asi tušíte, také v něm se objevilo hned několik členů Simple Plan. Mrkněte se na něj zde:

Foto rekapitulace

A v naší galerii vás již také potěšíme kolekcí fotografií z prvního týdne koncertů a můžete si tak nyní prohlédnout, jak to vlastně zatím na ‚Where I Belong‘ turné vypadalo, a co můžeme očekávat od příštích týdnů: