3 roky of vydání alba ‚Taking One For The Team‘

„And it’s making me sick – feeling nostalgic..“ – tato část z textu k písni Nostalgic, někdy skutečně přesně popisuje naše pocity z toho, když si díky dalšímu výročí vydání některého z alb Simple Plan uvědomíme, jak rychle čas letí a jak staří všichni vlastně už jsme.

Je to pravda – dnes, 19. února, jsou tomu přesně 3 roky, co Simple Plan vydali své 5. studiové album ‚Taking One For The Team‘. Během těch 3 let koncertovali Simple Plan po celém světě, vydali několik singlů včetně ‚I Don’t Wanna Go To Bed‘, ‚Singing In The Rain‘ a ‚Perfectly Perfect‘ a v tuto chvíli se již velkou vervou pustili do skládání dalšího alba.

Kromě těchto rádiových hitovek kapela propagovala album již od léta 2015 také videoklipem k písni ‚Boom!‘, která se sice oficiálním singlem nestala, ale i přesto se jí podařilo dostat se do srdcí mnohých fanoušků. Podobně tomu bylo i u videoklipu k písni ‚Opinion Overload‘, jedné z rockovějších na tomto albu, která také nebyla vybrána, aby reprezentovala 5. desku SP na rádiových vlnách.

I na toto album si Simple Plan opět pozvali několik zajímavých vokalistů, kteří mu měli dodat trochu jinačí atmosféry. Rapper Nelly se objevil na songu ‚I Don’t Wanna Go To Bed‘, hudební duo Rock City jsme pak mohli slyšet na písni ‚Singing In The Rain‘, zatímco hlas Jordana Pundika z New Found Glory zněl z ‚Farewell‘ a ženský element pak albu dodala Juliet Simms, která krásně zazpívala na poslední písni alba – ‚I Dream About You‘.

Jaké pocity ve vás toto album Simple Plan po třech letech poslouchání vyvolává? Které písně jsou vašimi nejoblíbenějšími? A chtěli byste, aby se kapela s dalším albem vydala podobným směrem jako na své poslední desce?