Album ‚Taking One For The Team‘ od Simple Plan bude vydáno na vinylových deskách


[poznámka: tento obrázek je pouze navržená ukázka – skutečný vizuál vinylu TOFTT zatím nebyl zveřejněn]

Již podruhé v jejich kariéře budou Simple Plan vydávat své album ve formě vinylové desky! Přesně tak – nejnovější studiová deska ‚Taking One For The Team‘ se dočká své vinylové verze.

Simple Plan tuto zprávu zatím sami oficiálně nepotvrdili, avšak Jeff dnes odpověděl na tweet fanynky, přičemž nenápadně naznačil, je to to pravda. Zprávy o nové vinylové desce Simple Plan se objevily poté, co švédský online obchod s hudebninami Bengans [velké díky Alexandře za nalezení této informace] zařadil vinylovou verzi TOFTT do své nabídky. Tato deska by měla být vydána 5. srpna 2016 a ve Švédsku je její cena stanovena na 179 švédských korun, což se rovná přibližně 523 Kč.

Update: Vinyl se objevil také na norském obchodě s hudebninami CDON.com.

V minulosti Simple Plan vydali pouze jedno své studiové album ve formě vinylu – a to své eponymní album, jehož disku se dostalo zajímavého oranžového neonového provedení. Jedná se také zatím o jediný vinyl SP v klasické 12-palcové velikosti. Kromě tohoto vinyl vydali Simple Plan touto zajímavou formou také šest svých singlů – všechny v menší, 7-palcové, velikosti. Jednalo se o singly: ‚Addicted‘, ‚Shut Up‘, ‚Welcome To My Life‘, ‚Crazy‘ [na zeleném vinylu], ‚Untitled‘ a ‚When I’m Gone‘. Ve svém nejnovějším videoklipu k ‚Singing In The Rain‘ se poté kapela tohoto tématu dotkla vyobrazením falešné vinylové desky singlu ‚Singing In The Rain‘ – to samozřejmě již před několika týdny vyvolalo první zvěsti o případných nových vinylech SP.

Tak co, pořídíte si TOFTT také na vinylu?