Chuck Comeau překvapil účastníky Emo Nite v Los Angeles jako guest DJ!

Dejte dohromady ty nejlepší emo/alternativní/pop-punkové/a další nostalgické hity pozdních 90tek a první dekády 21. století, přidejte trochu slz, nějaké ty pohyby a hlavně hromadu koncertové atmosféry – a vznikne vám Emo Nite. Nebo jinak – představte si diskotéku nebo klub, akorát že z repráků neslyšíte nic jiného, než své nejoblíbenější pop-punkové vály. A přesně o tom je Emo Nite: spojovat lidí, kteří vyrostli v pozadí emo & alternativní scény a umožnit jim užít si jednu z nejlepších nocí v jejich životě – a to někdy i s malou dopomocí hostujících DJů.

Již v minulosti svou přítomností poctilo DJ pult Emo Nite hned několik králů současné alternativní scény, jako například Mark Hoppus nebo Alex Gaskarth… a od včerejšího večera se do řad hostujících DJů Emo Nite zapsal další z nich: Chuck Comeau ze Simple Plan!

S trochou pomoci svého kamaráda Mikea Fishkina z Idobi Radia se Chuckovi jeho DJ spotem podařilo uhranout všechny účastníky včerejší Emo Nite v klubu Echoplex v Los Angeles, kde zaznělo nespočet hitů od Good Charlotte až po Simple Plan. Na několik prvních fotek Chucka z tohoto večera se můžete již nyní podívat v naší galerii:

Na svém Instagramu se s námi Chuck také podělil o několik Stories ze včerejšího večera na Emo Nite. Přesvědčte se sami, jak skvěle se mu dařilo podmanit si celé obecenstvo: