Chuck o dalším albu: „Naším cílem je vydat jej co nejrychleji!“

Poslední část No Pads turné zakončili Simple Plan v Brazílii a po několika dnech od posledního koncertu se k nám konečně valí první videorozhovory! Níže vám nabízíme hned dva z těch nejnovějších, které rozhodně stojí za zhlédnutí.

První rozhovor připravili promotéři brazilských koncertů – Queremos – a to v zákulisí koncertu v Rio de Janeiru se všemi čtyřmi členy kapely, kteří se turné v Brazílii zúčastnili. Rozhovor je pojat velmi netradičně – namísto stabilní kamery je využit spíše dokumentární styl, kdy se ve videu objevují natočené záběry z koncertu v Riu a v pozadí slyšíme jednotlivé členy kapely hovořit o tématech jako jejich brazilští fanoušci, hala Circo Voador v Riu, výročí No Pads a jaký mělo toto album dopad.

Podívejte se na něj zde:

V druhém rozhovoru, tentokrát pro Ponto POP, kluci hovořili o významu jejich debutového alba, ale kromě toho se Chuck vyjádřil také k budoucím plánům kapely, které se točí především okolo dalšího alba SP. Podle Chuckovy odpovědi to vypadá, že kluci stále plánují vydat své šesté album o něco rychleji, než jejich předchozí desky – jak možná víte, Simple Plan si totiž na tvorbě nových alb často stráví někdy až rok a půl. Pokud by tedy došlo k zkrácení tohoto času, mohli bychom se dalšího alba dočkat snad už příští rok.

Co přesně Chuck o šestém albu své kapely v novém rozhovoru řekl, si můžete v českém překladu přečíst zde – níže pak najdete celý rozovor:

Po [Warped Tour], asi trochu polevíme v tourování a budeme se soustředit především na novou muziku. A na novou desku. Nejsem si úplně jistý, jak dlouho nám to bude trvat, ale naším cílem je vydat tuto desku o něco rychleji, než přechozí alba a pak se opět vydat na turné! Prostě budeme hrát a budeme mít konečně zase venku novou hudbu.

– Chuck Comeau –

Myslíte si, že Simple Plan splní svůj cíl a my se dočkáme nového alba dříve než v roce 2020? Dejte nám vědět své názory v komentářích!