Chuck, Jeff a Marie-Mai zahráli ‚Jet Lag‘ jako speciální hosté na dobročinné akci Fondation Evenko v Montrealu

Chuck Comeau nedávno přiletěl z Kalifornie na několik dní do Montrealu – a jeden z důvodů, proč se do svého rodného města rozhodl přijet, byl odhalen právě včera večer. V sobotu, 12. května se totiž Chuck a Jeff zúčastnili dobročinné akce organizované nadací Fondation Evenko v Théâtre Maisonneuve v montrealském kulturním centru Place des Arts.

Cílem této akce bylo oslavit talent a tvrdou práci více jak 200 studentů programu nadace Fondation Evenko, který nabízí bezplatné lekce zpěvu, kytary a dalšího umění mladým obyvatelům Montrealu, kteří čelí riziku neukončení střední školy – program jim proto pomáhá rozvíjet jejich talent a získat lepší prospekty do budoucna.

Na Instagramu Jeff vtipkoval, že to byl Chuck, kdo jej k účasti na této přesvědčil, protože prý Jeff Chuckovi „moc chyběl“. Pravdou ale je, že není neobvyklé, že se Simple Plan do podobných akcí zapojují, jelikož jedním z hlavních cílů jejich vlastní nadace Simple Plan Foundation je pomáhat mladým lidem najít v životě nějakou vášeň, a to pomocí hudby.

Dnes večer jsem venku s Chuckem na speciální akci v Place des Arts v Montrealu. On to nepřizná, ale protože jsem mu hrozně chyběl, přesvědčil mě, abych si s ním zahrál jednu píseň během našich dní volna mezi Austrálií a Brazílií (jste připraveni, Brazilci?) – je to na dobrou věc, naši přátelé z Evenko dávají dohromady show na podporu kulturního růstu mladých lidí. Je to hodně podobné tomu, co děláme v rámci naší Simple Plan Foundation, takže jsme moc rádi, že můžeme pomoci přidat ruku k dílu.

– Jeff Stinco –

V průběhu večera talentované studenty doprovodilo množství místních muzikantů: například zpěváka Marca Dupré, hudebnice La Bronze a dalších – a jako speciální překvapení během večera vystoupila také populární kanadská zpěvačka Marie-Mai s Jeffem Stinco na kytaru a s Chuckem Comeau na bicí, a společně zahráli píseň ‚Jet Lag‘ od Simple Plan (Marie-Mai si můžete pamatovat jako zpěvačku ženských partů na oficiální francouzské verzi této písně).

Podívejte se nyní na krátké video ze závěrečné části jejich vystoupení, po kterém Marie-Mai divákům nezapomněla Chucka a Jeffa představit:

A zatímco ještě čekáme na větší množství kvalitních záběrů a fotografií z této akce, můžete se již nyní podívat do naší galerie alespoň na první snímky Chucka s Jeffem z této včerejší dobročiné akce, které se zatím objevily online: