Chuck o možném vydání nového alba Simple Plan na jaře 2020

Ve zbrusu novém interview pro kolumbijské rádio W Radio, promluvil Chuck Comeau ze Simple Plan o tom, proč jeho kapele trvalo celé 3 roky, než vydali novou muziku a také se rychle zmínil o chystaném novém albu.

Podle Chucka by 6. studiové album Simple Plan, které kapela ve studiu nahrávala většinu letošního léta a také v průběhu posledních několika týdnů, pravděpodobně vyjde na jaře roku 2020. V tuto chvíli samozřejmě kapela ještě nemá konkrétní datum vydání, které by fanouškům mohla prozradit.

Přečtěte si český překlad části rozhovoru, ve které Chuck hovoří o nové hudbě své kapely:

„Na naše alba nahlížíme jako na něco, co pro nás hodně znamená a jsme nyní ve fázi, kdy jsme hrozně blízko vydání nové hudby. Asi před 10 dny, nebo před 2 týdny jsme zrovna vydali píseň ‚Where I Belong‘ s našimi přáteli ze State Champs a We The Kings. A to je náš první vydaný materiál za poslední 3 roky, takže je to něco jako taková ochutnávka pro naše fanoušky, aby si mohli něčeho užívat do té doby, než budeme mít připravenou novou desku. Naše nové album pak vyjde pravděpodobně příští rok na jaře.

– Chuck Comeau –

Celý rozhovor si můžete poslechnout zde: