Chuck se připojil k hokejovým hvězdám na ledě před vystoupením Simple Plan na Pro-Am Gagné-Bergeron

Účast Simple Plan na charitativním hokejovém zápase celebrit Pro-Am Gagné-Bergeron, která se koná každý rok v srpnu, kdy se snaží vytěžit finanční prostředky pro několik charitativních organizací, včetně Simple Plan Foundation, se již stala tradicí. A stejně jako minulý rok, i letos kluci z kapely moc rádi kývli na možnost zahrát na této charitativní akci a nejen to – bubeník Simple Plan Chuck Comeau si dokonce nasadil vlastní brusle a připojil se na ledě k nakonec vítěznému týmu, který se stejně jako druhý tým skládal z mnoha hráčů NHL (poznáte na skupinové fotce nahoře našeho Radka Gudase? :)) Celkově se na této akci podařilo vytěžit na dobročinné účely 450 000 dolarů.

Na žádost Simple Plan se jejich letošní koncert na této akci nekonal uprostřed ledové plochy (daleko od publika, jak tomu bylo minule), ale aby kapela fanouškům umožnila trochu intimnější představení, rozhodla se místo toho vystoupit přímo v lobby arény Centre Vidéotron v Quebec City. Pro fanoušky to byla skvělá zpráva, jelikož díky tomu měli možnost vidět vystoupení Simple Plan zblízka.

Díky naší čtenářce Audrey, která se akce včera zúčastnila, se nám mimo jiné podařilo získat setlist z vystoupení Simple Plan, který vypadal takto:

1. I’d Do Anything
2. Jet Lag
3. Welcome To My Life
4. Shut Up
5. I’m Just A Kid
6. Addicted
7. Crazy
8. Perfect

A na závěr, ještě jednou velké díky Audrey za zaslání jejích vlastních fotografií jak Chucka z hokejového zápasu, tak ze samotné show Simple Plan: