Chuck si tento víkend zahraje hokej v rámci akce Luc Robitaille Celebrity Shootout!

V Simple Plan byste asi těžko hledali většího fandu ledního hokeje, než jakým je Chuck Comeau. Chuck je přitom nejen fanouškem, ale sám hokej velice rád hraje! V minulosti jsme jej proto mohli vidět hned na několika charitativních akcích, kde prokázal své hokejové schopnosti – a nejinak tomu bude ani tento víkend!

Chuck Comeau včera sám potvrdil, že se tuto neděli, 11. března 2018 v Los Angeles zúčastní slavného charitativního hokejového zápasu Luc Robitaille Celebrity Shootout. Jedná se o 11. ročník této akce, kterou organizuje jeden z nejlepších hokejistů Kanady Luc Robitaille společně se svou ženou Staciou. Výtěžky z akce budou poté věnovány jejich vlastní nadaci Echoes of Hope, jejímž cílem je podpořit děti a mladé lidi v nouzi, se zaměřením na osamostatněné děti z pěstounské péče dodáním různých prostředků, lásky a podpory, kterou si zaslouží [více se o Echoes of Hope můžete dozvědět zde].

A Chuck nebude zdaleka jedinou tváří, kterou budete moci v neděli na ledě v Toyota Sports Centre aréně zahlédnout, jelikož součástí hokejových týmů bude i velká řada dalších celebrit. Kromě mnoha populárních hráčů z NHL přislíbili svou účast například herci David Boreanaz (Sběratelé kostí, Buffy, přemožitelka umírů), Michael Vartan (Alias, Nepolíbená), Michael Rosenbaum (Smallville) nebo herečka Hannah Simone (Nová holka).

Více informací o této akci a o vstupenkách na ní najdete na těchto stránkách.