Chuck o vystoupení Simple Plan na Aerodrome festivalu v Praze

Server denik.cz dnes publikoval článek o nadcházejícím vystoupení Simple Plan na Aerodrome Festivalu v Praze, který se bude konat 11. června, a kde kromě Simple Plan zahrají také Mallory Knox, Machine Gun Kelly, Enter Shikari, Royal Republic, hlavní headlineři Linkin Park a ještě jedna kapela, kterou organizátoři festivalu zveřejní v půlce dubna.

V článku Deník mimo jiné cituje rozhovor s Chuckem Comeau ohledně Aerodrome festivalu. Chuck se vyjádřil ohledně toho, na jakých akcích se Simple Plan běžně prezentují, a proč je pro ně důležité hrát vedle vlastních headlinových koncertů i na festivalech:

„My hrajeme jak v punkrockových klubech, tak v halách, i venku. Na festivalech je zajímavé to, že jsou tam i hudební fanoušci, kteří nás třeba nikdy neslyšeli. A to nás nutí se o to více snažit, abychom je přesvědčili, že jsou tam správně.“

– Chuck Comeau –

Chuck se dále v rozhovoru také zmínil, jak moc se těší na to, že jeho kapela v červnu vystoupí po boku Linkin Park:

„Jsme moc rádi, že s nimi budeme moci být na jednom pódiu. A i když je jejich hudba trochu jiná než ta naše, věříme, že návštěvníci festivalu si užijou je i nás.“

– Chuck Comeau –

V pátek odvysílala ohledně Aerodrome festivalu rozhovor se členem Simple Plan také Evropa 2. Rozhovor byl veden s Jeffem a podle všeho v něm mimo jiné velmi vyzvidhl SimplePlan.cz. Rozhovor však v současné době nemáme k dispozici.

Vstupenky do druhého sektoru Aerodrome festivalu jsou stále ještě k dispozici v prodejních sítích. Více informací o Aerodrome festivalu naleznete zde.