Členové Simple Plan budou oceněni kanadským Křížem za zásluhy

Během posledních několika let byli Simple Plan již mnohokrát oceněni různými organizacemi za své filantropické snahy a za pomoc ve své komunitě skrze jejich nadaci Simple Plan Foundation.

V roce 2012 získali ocenění „Allan Waters Humanitarian Award“ na kanadských Juno Awards a Yahoo! Canada Simple Plan ocenilo cenou pro „Kanaďana s největším dopadem“, v roce 2013 poté Radio Canada jmenovalo Simple Plan „Osobnostmi roku“ a SP také získali humanitární ocenění „Allan Slaight Humanitarian Spirit Award“ na předávání cen Canadian Radio Music Awards. A nemůžeme také zapomenout na „Medaili diamantového výročí královny Alžběty II.“ z roku 2013 a mírové ocenění „YMCA Peace Medal“ z roku 2014.

Tento týden ale Simple Plan budou moci ke své sbírce přidat jedno další velice významné vyznamenání: tzv. Meritorious Service Cross, aneb kanadský Kříž za zásluhy!

Kříž za zásluhy je jedním ze dvou Záslužných ocenění v Kanadě, kterým jsou oceňováni jedinci, kteří vykonali mimořádnou službu Kanadě. Jejich jednání je často inovativní a jde příkladem. Nejlepší kandidáti pro toto ocenění jsou takoví, kteří inspirují druhé skrze svou motivaci najít řešení ke specifickým problémům a skrze svou službu zemi. Příspěvek Simple Plan je samozřejmě spjat s jejich prací se Simple Plan Foundation. Přečtěte si níže vyjádření generálního guvernéra Kanady, které zdůvodňuje poctění Simple Plan Křížem za zásluhy:

„Skrze svou nadaci členové Simple Plan, světově známé rockové kapely, pojali za svůj cíl pomoc mladým lidem v nouzi. Oceňujeme jak jejich filantropické snahy, tak i jejich zapojení do místní komunity, díky kterému aktivně podporují několik charitativních projektů, čímž nabízejí svou hvězdnou pomocnou ruku a hlavně svůj čas potřebným jak v Kanadě, tak i v zahraničí.“

– Webové stránky generálního guvernéra Kanady [zdroj] –

Ceremoniál předávání Kříže za zásluhy začne jž v 10:30 dopoledne, tento pátek, 23. června a Pierre Bouvier, Jeff Stinco, Chuck Comeau a Sebastien Lefebvre budou na místě přítomni. Podle stránek generálního guvernéra Kanady se David Desrosiers bohužel ceremoniálu nezúčastní a Kříž za zásluhy mu bude předán později.

Za SimplePlan.cz bych chtěla vyjádřit nesmírnou gratulaci členům Simple Plan, kterým se dostane takto cenného a velmi zaslouženého ocenění za veškerou jejich dlouholetou dobročinnou práci, díky které stále pomáhají mnohým v různých sférách života.