Členové Simple Plan navštívili postižené děti v Quebec City

Než Simple Plan v pondělí zamířili na pódium v Quebecu, rozhodli se využít svého volného času k návštěvě zvláštní třídy místní střední školy La Courvilloise, kde se setkali se svými malými obdivovateli.

„Simple Plan jsou jednou z nejpopulárnějších kapel v naší třídě,“ prozradila France Lebreux, vychovatelka na La Courvilloise, která studentům každý pátek nabízí speciální hudební workshopy. Podle ní školu napadlo pozvat si členy Simple Plan až minulý pátek, ale vzhledem k tomu, jak rychle a ochotně členové Simple Plan s návštěvou dětí souhlasili, jejich plán skutečně vyšel na jedničku: a děti byly nadšené, že se mohou konečně setkat se svými hudebními idoly.

„Když vidíme takovéto lidi, kteří se zapojují do podobných programů, které pomáhají společnosti, nás samotné to velmi mění. Jsme díky tomu zase o trochu méně sobečtí, což je vlastnost, která je velmi snadno získatelná, pokud člověk dělá práci, jakou děláme my. Ale naopak, takováto setkání nám připomínají, jak moc může člověk sám druhým pomoci,“ řekl Jeff.

Prohlédněte si video z návštěvy Simple Plan v La Courvilloise, které publikovala stanice TVA: