Členové Simple Plan se sešli v Kalifornii: připraveni vstoupit do studia a nahrát nové album

Chvíle, na kterou jsme všichni čekali posledních několik měsíců, snad i let, je konečně tady: Simple Plan mají konečně připraveno dostatečné množství písní, aby mohli oficiálně vstoupit do studia a učinit tak ze svých demo verzí skutečné nahrávky.

Poté, co vystoupili na poslední Warped Tour v Mountain View, se všichni členové Simple Plan (tedy i ti, co běžné sídlí na východní straně Kanady) rozhodli zůstat v Kalifornii, kde by měli každým dnem zahájit proces nahrávání ve studiu. Jeff Stinco to včera potvrdil na Instagramu, kde publikoval fotografii sebe se Sebem, jak si do Kalifornie přiváží všechny své nejoblíbenější kytary:

Čas zapracovat na nové desce! Víte, co to znamená? Že si můžu zase hrát se svými hračičkami! Na tohle nahrávání jsem si s sebou přivezl ty nejlepší z nejlepších kytar. A Seb si myslí, že jsem se asi zbláznil ;-)

– Jeff Stinco –

V současné chvíli zatím kapela neučinila žádné oficiální oznámení ohledně návratu do studia, a ani jsme se zatím nedozvěděli jak to bude s jeho produkcí: jestli si kluci najmou pro přípravu 6. alba producenta, jestli budou spolupracovat s několika producenty, nebo jestli se do produkce vrhnou sami na vlastní pěst. Všechny tyto otazníky by však měly být vyjasněny již velice brzy.

Tak co, těšíte se už na to, s čím na své 6. studiové desce Simple Plan přijdou tentokrát?

Nezapomeňte sledovat veškerý pokrok v tvorbě nového alba Simple Plan sledováním naší speciální sekce o 6. albu, kde najdete vše, co o této desce doposud víme!