Další nečekané pódiové překvapení: YungBlud si zazpíval s SP na I’m Just A Kid!

V úterý zavedla Warped Tour Simple Plan až do Nashvillu, v Tennessee, kde si pro místní fanoušky připravili další skvělé překvapení ve formě nové tváře, která svou přítomností opět trochu osvěžila pódium Simple Plan během jejich prvního singlu ‚I’m Just A Kid‘. Po zpěvácích z kapel jako 3OH!3, Tonight Alive, We The Kings nebo Bowling For Soup (o kterých jsme již v minulosti psali), kapela tentokrát na pódium přizvala 19-letého anglického hudebníka – Yungbluda (Dominica Harrisona).

A nemáme žádných pochybností, že tomu YungBlud dal vše, co mohl – koneckonců se on sám na Instagramu přiznal, že jako třináctiletý doma ve svém pokoji pařil právě na Simple Plan. Níže si již můžete pročíst jeho poděkování Simple Plan a také prohlédnout záznam z jeho vystoupení během I’m Just A Kid v Nashvillu (a určitě se nezapomeňte podívat i na druhé video schované za šipkou vpravo):

Pořád si nedokážu připustit, že mě Simple Plan požádali, abych si s nimi včera večer zazpíval “I’m Just A Kid” přímo na pódiu! POSLEDNÍ DVA TÝDNY BYLY ŠÍLENÉ 😱 Moje 13-leté emo já si je pouštělo v pokoji na plný pecky! Díky moc kluci, byl jsem tak šťastný a hrozně moc jsem si to užil!

– Yungblud –

Příspěvek sdílený YUNGBLUD (@yungblud),