Další problémy s tourbusem & návrat Simple Plan do Calgary v minibusech

Vypadá to, že je toto No Pads turné co se týče dopravních prostředků snad prokleté. Nejdřív se předkapele The Bottom Line uprostřed pouště rozbila jejich dodávka a museli stopovat až do Vegas, pak měli zase Simple Plan problémy se svým tourbusem na americko-kanadské hranici a museli stopovat do Vancouveru a nyní… story s jejich tourbusem ještě stále nekončí.

V jednom z jeho nejnovějšch příspěvků na Instagramu Jeff Stinco shrnul, co se stalo, když se kapela snažila opustit Edmonton a zamířit do jejich další zastávky v Calgary… a jak museli znovu použít jiných dopravních prostředků, aby se na koncert vůbec dopravili:

„Na této fotce vidíte mě, jak na pódiu přemýšlím o našem příšerném tourbusu, který je každou chvíli rozbitý ;-) Včera v noci jsem šel do postele celkem pozdě a náš řidič mi řekl, že v autobuse nefungovala převodovka, a že zůstaneme trčet v Edmontonu. Tak jsme ráno někde splašili tři minibusy a dojeli jsme do Calgary odehrát show. Tourbus je nyní opraven… tedy až do chvíle, než se zase rozbije. A my jsme připraveni na show.“

– Jeff Stinco –

Jak jste si mohli od Jeffa přečíst, SP to do Calgary nakonec v pořádku zvládli, a proto si nyní můžete v galerii prohlédnout sérii snímků právě z této show: