Dalším singlem Simple Plan bude ‚Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)‘

Nedávno oznámená nová píseň SP, kterou fanoušci poprvé uslyší příští pátek, 8. dubna 2022, bude  v pořadí první písní na novém albu Simple Plan ‚Harder Than It Looks‘ a ponese název ‚Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)‘. A dokonce se stane dalším oficiálním singlem kapely. Kluci tuto informaci dnes potvrdili sdílením artworku na svých sociálních sítích. 

Nezapomeňte si předuložit ‚Harder Than It Looks‘ na své oblíbené streamovací platformě, díky čemuž se vám píseň automaticky přidá do vaší hudební knihovny hned v momentě, kdy bude dostupná. 

A co vlastně o této písni dosud víme? Podle Chuckova dnešního komentáře je to „jedna z jeho nejoblíbenějších písní na celém albu“. Pierre o ní již také promluvil, a to v rozhovoru pro Billboard, kde přirovnal textový obsah písně k „předzvěsti“ pandemie COVID-19, a to i přesto, že byla složena dlouho před tím, než celá pandemie začala. Obecně však by měla píseň pojednávat o „životě a lásce“. 

Nezapomeňte – nový single Simple Plan – ‚Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)‘ si budete moci poslechnout již 8. dubna!