Dave Franco cituje ‚I’d Do Anything‘ od Simple Plan v novém filmu od Netflixu

Již od roku 2002, kdy Simple Plan vydali svůj oficiální první single ze svého debutového alba – se píseň ‚I’d Do Anything‘ vryla do paměti milionů lidí a do dnešního dne se jedná o jednu z vůbec nejrozpoznatelnějších melodií od Simple Plan.

V souvislosti s dnešním článkem patří velké díky naší všímavé čtenářce Yvě, která pro nás zjistila, že se jistý odkaz na Simple Plan nachází v čerstvě vydaném filmu od Netflixu, koprodukovaném Channingem Tatumem, který nese název 6 Balloons. Film vypráví příběh Katie (Abbi Jacobson), která se snaží pomoci svému bratrovi Sethovi (Dave Franco) překonat jeho závislost na heroinu.

Ke konci filmu, přibližně v jeho 64. minutě, když jsou oba sourozenci v autě si Dave Franco najednou snaží vybavit slova písně ‚I’d Do Anything‘ od Simple Plan, zatímco se jej jeho filmová sestra snaží umlčet.

Tady už je celá konverzace z filmu 6 Balloons obsahující tuto referenci na ‚I’d Do Anything‘ [z důvodu anglického textu písně ponechávám tuto konverzaci bez českého překladu]:

Katie: When I’m with you, all I see is you.
Seth: … What song is that?
Seth: *zpívá* I close my eyes…
Katie: Stop it.
Seth: *pokračuje ve zpěvu* And all I see is you..
Katie: Stop!
Seth: *pokračuje ve zpěvu* I close my eyes…
Katie: Stop it. Jesus, stop!
Seth: *pokračuje ve zpěvu* I try to sleep, I can’t forget you…

– 6 Balloons –

Trailer na film 6 Balloons, který již nyní najdete na Netflixu, si můžete prohlédnout níže: