David Desrosiers se včera po 2 letech oficiálně vrátil na turné se Simple Plan na Warped Tour

A je to pravda! Členové Simple Plan se kvůli první ze tří koncertů v rámci 25. výročí Warped Tour včera opět sešli v americkém Clevelandu, ale tentokrát na to nebyli jen čtyři. Po dvou letech (konkrétně od května 2017) boje s depresemi, snahou o zlepšení svého duševního zdraví a vynecháním všech koncertů s SP, se David Desrosiers, baskytarista a zpěvák zadních vokálů Simple Plan, s velkou slávou oficiálně vrátil na pódium ke své kapele právě na clevelandské Warped Tour.

Jsme si jistí, že tato vynikající zpráva potěšila všechny z vás, a jistě se již nemůžete dočkat, až Davida sami uvidíte zpátky na turné. Dnes se můžete alespoň podívat na záznam celého vystoupení Simple Plan na Warped Tour právě ze včerejšího oncertu v Clevelandu, v Ohiu. Za zmínku stojí určitě čas 2:08, kdy Pierre oficiálně přivítal Davida zpět na pódiu:

[ve videu chybí vystoupení kapely s první písní jejich setlistu – ‚I’d Do Anything‘ – tu si však můžete připomenout zde v čase 5:52:15]

Davidovi kamarádi z kapely jsou z jeho návratu také samozřejmě nesmírně šťastní a někteří z nich k vyjádření svého nadšení využili sociálních sítí, kde jej také nezapomněli přivítat. Pojďme se společně podívat na to, co napsali:

Jsme tak šťastní, že můžeme dnes na pódiu v Clevelandu po 2 letech absence zpátky přivítat našeho kamaráda a bratra Davida Desrosierse. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Pro Davida to byla dlouhá a obtížná cesta plná boje s depresemi a duševními problémy, a proto jsme nesmírně nadšeni, že víme, že se mu daří lépe a cítí se natolik dobře, že se k nám opět připojuje na turné.

Moc se těšíme, že s ním budeme moci hrát na koncertech celé toto léto, a že bude součástí procesu tvorby nového SP alba.

David a celá kapela by chtěli vyjádřit své velké díky všem svým fanouškům za jejich podporu, kterou jste mu v průběhu jeho nepřítomnosti věnovali. Vaše zprávy plné lásky a povzbuzení pro nás všechny znamenaly hrozně moc a my se nemůžeme dočkat, až pro vás budeme všichni zas moci zahrát – a to hlavně naší novou muziku. 🖤🖤🖤🤘🏻🤘🏻🤘🏻

– Simple Plan –

Je mi nesmírným potěšením, že máme po dlouhé absenci opět na turné našeho bratra Davida Desrosierse! Je skvělé vidět tě zdravého a silného, kamaráde! Bez tebe to nebylo ono. #davidjezpatky

– Pierre Bouvier –

Vítej zpět, Davide! 🙌🏻 Nemůžu se dočkat, až si s tebou zahraju dneska a každou další noc!!

– Chuck Comeau –

V naší galerii už se navíc můžete podívat na první snímky z Davidova návratu v Clevelandu:

A na závěr bychom chtěli z naší strany všechny fanoušky požádat o to, aby i nadále věnovali Davidovi stejnou úctu jako doposud. I přesto, že je David zpátky na turné se Simple Plan, to neznamená, že jej uvidíme účastnit se všech dalších SP aktivit (rozhovorů, akcí etc.). Pojďme tedy Davida pořádně přivítat a usnadnit mu proces jeho návratu jak nejlépe můžeme. Jsme nesmírně rádi, že tě máme zpátky, Davide!