David poděkoval fanouškům za vřelé přivítání po 2 letech absence na turné

Pokud jste zaznamenali hlavní zprávy ze světa Simple Plan z posledních dnů, pak vám jistě neuniklo, že po dlouhých dvou letech boje s depresemi a starostí o své duševní zdraví, se David Desrosiers minulý týden opět konečně objevil na pódiu vedle svých kamarádů ze Simple Plan – a to na Warped Tour v Clevelandu, v Ohiu. S ohledem na tuto vynikající zprávu se na sociální sítě Simple Plan samozřejmě snesly tisíce reakcí od fanoušků z celého světa, kteří byli nesmírně šťastní, že se Davidovi daří mnohem lépe, a že je zpět tam, kde jej vidíme nejraději: na pódiu s jeho kapelou.

Ve svém prvním příspěvku na sociální sítě od letošního února, se proto včera David rozhodl vyjádřit svůj vděk právě za laskavost fanoušků, kterou mu během posledních několika let a pak obzvlášť po jeho návratu projevili. Překlad jeho krátké zprávy si můžete přečíst zde:

Jen jsem chtěl všem velice poděkovat za vaši trpělivost a také za vaši nemsírnou laskavost. Jsem šťastný, že pro vás opět můžu hrát na koncertech. Hrozně mě bavilo zase si s klukama společně zahrát na pódiu. Uvidíme se na dalších show letos v létě!🤘🏻

– David Desrosiers –