David o sobě dal poprvé vědět po roce od odchodu od Simple Plan

Už je to víc než rok, co se internetem provalila obvinění z nevhodného sexuálního chování, kvůli kterým se David Desrosiers rozhodl odejít ze Simple Plan, aby zapracoval na svých osobních problémech. David se tehdy také omluvil ženám, kterým svým jednáním ublížil.

Od té doby reflektovala komunikace Simple Plan na sociálních sítích výhradně čtyři zbývající členy a po Davidovi nebylo ani slechu. Davidův Instagram byl také po většinu této doby deaktivován.

Včera se však poprvé po roce od chvíle, kdy tento skandál okolo Davida vyšel na světlo, David Desrosiers znovu objevil na Instagramu, tentokrát však s „čistým štítem“ – jeho profilové info je kromě jeho vlastního jména prázdné a David také smazal všechen původní obsah svého Instagramu. Na nově publikované fotografii můžeme vidět David, jak relaxuje na pláži s kytarou v ruce. V samotném příspěvku, který David napsal jak ve francouzštině, tak i v angličtině, David poděkovali svým fanouškům za veškerou podporu a dal jim malý update ohledně svého života rok po jeho odchodu z kapely. Celý příspěvek najdete zde a v českém překladu si jej můžete přečíst níže:

„Ahoj všichni!

Už je to doba, ale říkal jsem si, že využiji této chvíle k tomu, abych vám zase jednou něco napsal. Už je to rok, co jsem odešel z hudebního pódia a ze sociálních sítích, abych se zaměřil na sebe samotného. S pomocí profesionálů jsem využil tohoto času k tomu, abych si uvědomil, kdo jsem a jakým člověkem bych chtěl být. Jedná se o dlouhodobý proces, který bude i nadále pokračovat. Prozatím budu na sobě i nadále pracovat a mým přáním je, abych vás všechny opět jednou viděl z pódia.

Chtěl bych poděkovat všem fanouškům za jejich podporu. Moc si toho vážím.

Uvidíme se brzy.“

– David Desrosiers –

V tuto chvíli není zřejmé, jestli by jeho přání jednou opět vidět fanoušky z pódia mohlo znamenat šanci pro jeho opětovný návrat k Simple Plan, nebo jeho návrat do hudebního světa v nějakém jiném smyslu.