Slova díků

Pierre

„Naši první fanoušci byli úžasní. Přišli by na každou jednotlivou show, na kterou by mohli, začali o nás psát stránky, mluvili o nás se svými přáteli, bylo to, jako kdyby si vzali za cíl propagovat naši kapelu. Byli jako malí vojáci a říkali „tahle nová kapela je tak dobrá!“ A když jsme se vrátili a hráli třeba v Torontu po dvou měsících, hala byla dvojnásobně, trojnásobně zaplněná, a to jen kvůli těm lidem. Většina z nich je teď příhodně v Invasion Crew, což je skvělé, protože je to jako, já nevím… oni nás milují a my milujeme je a oni o nás mluví s každým, koho potkají. Získal jsem tolik přátel minulý a předminulý rok jenom tím, že jsem chodil a hrál na show. Jenom fanoušci, co se stali mými přáteli a teď se spolu můžeme pořád bavit.. je to šílené.

David

„Řekl bych, že fanoušci jsou asi tím nejdůležitějším důvodem, proč jsme dnes tady a oni nás podporovali a pomáhali nám od prvního dne, od doby, kdy jsme byli naprosto tou nejmenší kapelou na světě. Prostě bych chtěl poděkovat každému, kdo kdy přišel na naši show, kdo nosí Simple Plan tričko, kdo o nás mluví a miluje nás, opravdu si vážíme vaší lásky, díky.

Chuck

„Myslím si, že nejdůležitější věcí je vždy jít do davu a potkat se s těmi lidmi a poděkovat každému jednotlivému člověku, který přišel a koupil si lístek. Myslím tím, že hodně lidí, kteří přijdou na naši show si pořád ještě musí platit za lístky, nedostanou sedadla zadarmo a pracují velmi tvrdě v nějaké pitomé práci, kterou nenávidí a když si vyberou, že utratí patnáct dolarů na CD nebo na koncert, tak to pro nás znamená vážně hodně. A myslím si, že to nejmenší, co můžeme my pro ně udělat, je uznat to a jít a potkat se s nimi. Není to pro nás tak těžké udělat to. Strávit hodinu, dvě, po každé show a podepisovat se a mluvit a zjistit, kdo má rád naši kapelu, to je určitě ta nejlepší část hraní show. Pořád to říkáme dokola a dokola, ale je to pravda. Hodně lidí si myslí, že je to blbost, ale z hloubky našich srdcí je to všechno vaše vina, že jsme tam, kde jsme teď, že můžeme udělat toto DVD a můžeme být na tour a cestovat a vidět svět a jsme ti nejšťastnější chlapi na světě a znamená to pro nás fakt hodně.

Jeff

„Prostě miluju, když dokážu rozeznat tváře. Myslím jako, když hraji na pódiu a vidím někoho, koho znám už hrozně dlouho a vždycky za ním jdu a zeptám se „jak je?“ a za to všechno mi to fakt stojí. To jsou přátelé, které mám v každém městě, které jsem si udělal tím, že jsem byl na turné a tím, že jsem byl se Simple Plan. Takže je to rozhodně úžasná věc, že můžu říct, že mám přátele opravdu na hodně místech světa.

Seb

„Jsou oddaní, jsou to ty nejlepší lidi na celém světě. Jsou prostě nejúžasnější, protože jediné, co dělají je, že se starají o naši kapelu, chtějí nám pomoct, chtějí nám pomoct vyrůst, podporují nás… Hrozně se o ně staráme. O ty, co přijeli, aby nás viděli, staráme se o ty, co nás dlouhou dobu podporovali, staráme se o ty, co poprvé přišli na naši show a oni říkají: „oh, já bych tak moc chtěl tyhle kluky poznat!“ a tak..takže je to tak, že pak vždycky jdeme a podepisujeme se a dává nám to šanci poznat tyto lidi lépe a dává nám to šanci najít si nové přátele.

„Díky“ z MTV HRL:

„Chtěli bychom vyjádřit naši nekonečnou vděčnost každému jednotlivému člověku, který nám pomohl. Vaše oddanost a tvrdá práce pro nás znamená celý svět. Děkujeme všem fanouškům SP a taky členům Invasion Crew za to, že podporovali naši kapelu, chodili na naše koncerty a za to, že jste k nám všichni tak úžasní. Bez vás by tahle kapela nebyla nic.“

Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes