Fan story #3: Kayla, Kanada

Nový projekt SimplePlan.cz „Fan stories“ (Příběhy fanoušků) se snaží prostřednictvím pravdivých příběhů z vlastních vzpomínek zaslaných přímo fanoušky zdokumentovat různá setkání Simple Plan se svými fanoušky po celém světě. Pročtěte si předešlé publikované příběhy fanoušků, anebo nám rovnou zašlete svůj vlastní příběh či vzpomínku ze setkání s SP prostřednictvím tohoto formuláře!

Tento týden pokračujeme s další zaslanou fan storytentokrát od Kayly až z daleké Kanady, která se se Simple Plan setkala v roce 2015 a 2017. Ve svém příběhu vzpomíná na setkání se členy Simple Plan, a také na to, jak se jí podařilo nechat si od Davida něco podepsat na pizza párty, i přesto, že se jich David neúčastní:

KAYLA (18), KANADA

„Už od té doby, co mi byly tři nebo čtyři roky, jsem byla velkým fanouškem Simple Plan. Když k nám v roce 2015 přijela Warped Tour, stála jsem v dlouhé frontě na to, abych mohla Simple Plan poprvé potkat. Měla jsem možnost se asi hodinku bavit se Sebem a Davidem a mluvili jsme o všem možném a také o tom, jak moc miluji jejich hudbu :) Zeptala jsem se jich, jestli někdy brzy zase budou hrát v Kanadě a oni mi slíbili, že se určitě brzy vrátí.

Měsíce ubíhaly a já jsem zjistila, že Simple Plan budou hrát ve Windsoru, v Ontariu a já si myslela, že s mým štěstím nemám nikdy šanci vyhrál na tu akci lístky, protože nikdy nic nevyhraju… Ale přesto jsem se přihlásila do jedné rádiové soutěže a přímo uprostřed hodiny ve škole mi najednou volají, že jsem vyhrála dvě vstupenky, a budu moci opět vidět svou nejoblíbenější kapelu! Šla jsem, ale zůstala jsem jen chvíli.

Další měsíce ubíhaly a má mamka zjistila, že Simple Plan přijedou do města London, v Ontariu, zrovna když už jsem si myslela, že je už nikdy neuvidím! Obdržela jsem pak telefonát, že nejenže uvidím jejich show, ale také se s nimi setkám v zákulisí! A najednou tu byl listopad, ale jelikož si Pierre poranil hlasivky, jejich koncert musel být přesunut až na březen. A to jsem své idoly konečně mohla opět vidět naživo. Plakala jsem, když hráli ‚This Song Saved My Life‘ a ‚Perfectly Perfect‘.

Po koncertě jsem pak konečně dostala možnost opět se se Simple Plan setkat tváří v tvář a pořídit si společně více fotek. Když jsem potkala Seba, vzpomněl si na mě z Warped Tour a také na to, jak jsem ho na pódiu trefila do hlavy jedním z plážových balónů. Řekla jsem mu: „Vy jste moji hrdinové, kluci. Několikrát jste mi zachránili život.“ Má slova se ho dotkla.

Když jsem zjistila, že se David neúčastní VIP párty, začala jsem plakat, protože je to můj nejoblíbenější člen Simple Plan. Mamka si potom promluvila s jedním ze členů jejich crew, aby se zeptala, jestli by David i přesto nemohl podepsat můj plakát. Vrátil se o 20 minut později s mám plakátem – a na něm stálo: „Kaylo, zůstaň silná!“ :) Byla jsem tak šťastná, až jsem se rozbrečela.

Pak přišel čas na setkání s Jeffem, se kterým jsme si moc krásně popovídali a vzájemně jsme se toho o sobě dozvěděli trochu víc. Také jsem se setkala s Pierrem, se kterým jsem zažila několik vtipných chvil. Pak jsem potkala Chucka a ten mi řekl, že si mě pamatuje z Warped Tour, a pak jsme si ještě chvíli povídali. Každému z nich jsem přinesla plyšáka a kluci byli dojatí, že jsem na ně myslela a přinesla jim něco, a navíc k tomu jsem jim ještě dala vlastnoručně vyráběný plakát s fotkami sebe a jich z Warped Tour. Kdžy přišlo na skupinové focení, byla jsem poslední v řadě, protože ta řada na ně byla obrovská. Když jsem za nimi přišla, měla jsem na sobě jen tričko, a kluci mi říkali, že musím být zmrzlá, protože byla stále ještě zima a venku bylo velmi chladno. Seb mi dokonce nabídl svůj svetr, ale já jsem to odmítla s tím, že bych mu ho určitě zapomněla vrátit aodnesla bych si ho s sebou domů. Nabídli mi poté, že může Davida navštívit v tourbusu, ale já byla příliš nervózní a bylo už taky načase vydat se zpátky domů. Řekla jsem jim, že možná příště. Byli hrozně zábavní a hrozně milí :) Jsem moc šťastná, že jsem se s nimi potkala nejen jednou, ale hned dvakrát :) možná, pokud se někdy opět objeví v Londonu, v Ontariu, se s nimi setkám znovu.“