Fotky a video z hokejového utkání celebrit

Jak jsme již včera psali, bubeník Simple Plan – Chuck Comeau – byl včera večer jednou z hvězd speciálního charitativního utkání celebrit, které se konalo ve Stampede Centru v Los Angeles ihned po skončení hokejového zápasu Kings a Washington Capitals.

Hra se konala přibližně mezi první a druhou hodinou ranní našeho času a i vy jste ji mohli sledovat živě ze stránek NHL.com. Utkání bylo skutečně velmi povedené – proti sobě nastoupily 2 týmy – černí a bílí. Chuck byl hráčem černého týmu, jeho hokejový dres měl číslo 30 a samozřejmě nápis COMEAU. V týmu s Chuckem hráli například herci Cuba Gooding Jr. nebo Michael Vartan.

Utkání trvalo po dobu dvou 25-minutových třetin (pozn. je to stále třetina, když jsou jen dvě?) a skončilo vítězstvím černého (Chuckova) týmu skórem 7:5. Nejaktivnějším a zároveň nejlepším hráčem byl zvolen Cuba Gooding Jr., který dal bílému týmu 3 góly. A ani Chuck Comeau se nemusel za svůj výkon stydět, protože sám dal bílému týmu také jeden gól!

Chuck na svém Twitteru po hře napsal, že tato akce vytěžila mnoho peněz pro organizaci City of Hope a nadaci LA Kings Foundation.

V galerii již najdete několik našich screencaps z živého přenosu (proto omluvte špatnou kvalitu snímků) – najdete zde například i jednu celkem vydařenou s Chuckem Comeau a Davidem Boreanazem vedle sebe. :)

V závěrečné minutě utkání se na led shromáždili všichni hráči. Na to, jak posledních pár sekund utkání vypadalo, se můžete podívat zde: