FOTKY: Chuckův tým zvítězil v hokejovém zápasu Luc Robitaille Celebrity Shootout 2018

Jak jsme psali před několika dny, Chuck Comeau měl na tento víkend velmi zajímavé plány – zúčastnit se akce Luc Robitaille Celebrity Shootout, charitativního hokejového západu mezi týmy skládajícími se z hráčů NHL a různých dalších celebrit. Letos se zápas uskutečnil právě včera večer, 11. března, a to v aréně Toyota Sports Center v Los Angeles. Veškeré výtěžky z této akce půjdou na podporu nadace hokejisty Luca Robitaillea a jeho ženy Stacie – Echoes of Hope, která pomáhá mladým lidem v nouzi.

Dva zmíněné týmy, které proti sobě včera v LA nastoupily proto dostaly název Team Echoes (jehož součástí byl např. herec ze seriálu Sběratelé kostí David Boreanaz nebo herec z reklam na Old Spice Isaiah Mustafa) a Team Hope (kde se objevil Chuck Comeau ze Simple Plan nebo třeba herec Michael Rosenbaum ze Smallvillu). Dobrou zprávou je, že vítězství v zápase Celebrity Shootout si připsal právě Chuckův Team Hope. Gratulujeme!

Již nyní si můžete v naší galerii prohlédnout první fotografie z tohoto zápasu. V blízké době by měly přibýt další, snad i kvalitnější fotografie – ale prozatím si alespoň můžete zkusit na každé z nich najít našeho Chucka Comeau. Dáme vám alespoň malou nápovědu – jeho tým má černé dresy a Chuck byl číslo 3!