„Fotokniha“ Simple Plan vyjde v listopadu 2012!

„Fotokniha“ je pravděpodobně jedním z nejdéle slibovaných projektů, které se Simple Plan snaží už léta zrealizovat. První zmíňky se o ní objevují snad už kolem období druhého alba kapely. Letos se však pravděpodobně této fotoknihy už konečně dočkáme!

Vše to souvisí především s tím, že letošní rok, rok 2012 je pro Simple Plan velmi významným. Je to totiž přesně 10 let, co těchto pět kluků z Montrealu vydalo své první studiové album, a nejen že kapela pořád ještě existuje a vydává nová a nová alba, ale především je složena pořád z těch samých členů, kteří ji před deseti lety založili. A přiznejme si – to se v hudebním průmyslu jen tak nevidí.

K oslavě tohoto skvělého úspěchu Simple Plan pracují na „fotoknize“, kterou by měli podle nejnovějších zpráv od TempoMag vydat již v listopadu 2012! Na jejím vydání Simple Plan spolupracují s vydavatelstvím Éditions La Presse.

Podle všeho by výsledná kniha (o které jsme se nedávno dozvěděli, že by mohla mít až 250 stran) neměla obsahovat jenom fotografie (který ovšem i tak bude mít dost – především z archivu Patricka Langlois), ale také různé výstřižky, vzpomínky kapely, texty od reportérky Kathleen Lavoie ohledně kariéry Simple Plan od jejich úplných počátků, dopisy fanoušků a tak dále.