Fotoreport: Simple Plan předskakovali Blink-182 v Torontu (bez Sebastiena)

Minulý týden, 7. června se členové Simple Plan opět sešli v kanadském Torontu, kde je pro jeden večer čekalo po mnoha letech opět projednou předskakování jedné z jejich nejoblíbenějších kapel – Blink-182, a to po boku Neck Deep, kteří byli druhou předkapelou tohoto koncertu.

Bohužel, vzhledem k jisté neočekávané osobní situaci se kytarista Simple Plan Seb Lefebvre bohužel tohoto koncertu nemohl na poslední chvíli zúčastnit. Místo něj proto kapela požádala o pomoc jejich osobního fotografa a kamaráda Chadyho Awada, který Seba pro tento koncert nahradil na kytaru, a díky komu tak koncert mohl pokračovat bez dalších problémů. Ve svém oznámení těchto nečekaných změn na Instagramu Simple Plan svým fanouškům slíbili, že na jejich příštím koncertě v Mountain View, v Kalifornii již Seb bude opět zpátky.

I přes toto malé zaškobrtnutí však Simple Plan dokázali odehrát další fantastickou show, během které fanouškům zahráli hned 14 písní, a celý dav dokázali dát do varu a pořádně jej rozehřát před nástupem hlavní kapely. Takto vypadal setlist SP v Torontu:

1. I’d Do Anything
2. Shut Up
3. Jump
4. Addicted
5. Jet Lag
6. Your Love Is a Lie
7. Welcome to My Life
8. Boom!
9. Can’t Keep My Hands Off You
10. Perfect World
11. Summer Paradise
12. Crazy
13. I’m Just a Kid
14. Perfect

Do naší galerie jsme z této speciální show již přidali celou řadu fotografií, tak se na ně všechny nezapomeňte podívat: