Hymnou Warped Tour by se podle Travise Clarka (We The Kings) měla stát píseň ‚I’m Just A Kid‘

Jelikož se festivalové turné Warped Tour dnes dává všem svým návštěvníkům a kapelám navěky sbohem, server Alternative Press se ve svém v novém videu zeptal členů zúčastněných kapel tohoto turné, která píseň podle nich atmosféru Warped Tour zachycuje nejlépe, a měla by na to stát se hymnou celého tohoto turné.

Ve videu se k tomuto tématu vyjádřili členové řady kapel, kteří dala dohromady velké množství písní, které by se mohly o titul hymny Warped Tour ucházet. Jedním z nich byl i Sebastien Lefebvre ze Simple Plan, který jmenoval píseň ‚Bro Hymn‘ od kapely Pennywise jako tu nejvíce příhodnou píseň pro Warped [níže najdete Seba ve videu v čase 10:25].

Ovšem náš nejoblíbenější tip na hymnu Warped Tour bezesporu pochází od Travise Clarka, hlavního zpěváka We The Kings, který řekl hned několik velmi pěných vět o svých kamarádech ze Simple Plan, jejichž song ‚I’m Just A Kid‘ by on sám rád viděl jako hymnu Warped Tour. Celé video si můžete prohlédnout v závěru článku, níže pak najdete český překlad Travisovy odpovědi:

‚Pokud bych si měl vybrat jednu píseň We The Kings, která by se měla stát hymnou Warped Tour, byla by to naše píseň ‚Check Yes Juliet‘, což byla úplně první píseň, kterou jsme vydali a propagovali. Ale písní pro celé toto turné by bylo rozhodně ‚I’m Just A Kid‘ od Simple Plan, což je píseň, kterou napsali asi tak před 16 nebo 17 lety, a která naprosto vyjadřuje to, o čem Warped Tour ve svém základu je – všichni jsme prostě jenom děti, které milují muziku. A já je pokaždé slyším, jak ji hrají naživo a lidi z toho šílí. Je to prostě fakt super být součástí něčeho takového s lidmi, které milujete. A já Simple Plan miluju k smrti – jsou to naši bráchové. A ‚I’m Just A Kid‘ je rozhodně hymnou Warped Tour. Pokaždé, když ji slyším, tak mi v břiše poletují motýli.‘

– Travis Clark (We The Kings) –