Hype k The Antidote: Simple Plan vydali 2 nová promo videa & opětovně potvrdili Davidův odchod

Už jen několik hodin zbývá do chvíle, kdy bude mít premiéru zbrusu nový single Simple Plan s názvem „The Antidote“, a proto na podporu tohoto velkého dne Simple Plan v posledních dnech zásobovali své fanoušky všelijakým novým obsahem, který je má na novou píseň o to více navnadit.

Jako první kapela zveřejnila na svém Instagramu video ze zákulisí photoshootu k propagaci jejich chystaného alba, který se odehrál na konci sprna, kdy se chlapci konečně měli možnost po letech v Kalifornii všichni shledat. Podívat se na něj můžete zde:

A není to jen nový song a album, který se nyní kluci z SP snaží propagovat, ale je to také nadcházející kanadské turné s The Offspring. A když už je řeč o The Offspring, Pierre s Chuckem se dali nedávno dohromady s Noodlesem a Dexterem z této legendární kapely a ještě než jim bude oficiálně umožněn vstup do Kanady, členové Simple Plan se jim rozhodli dát členům The Offspring trochu kanadské školy. Jak to dopadlo se můžete podívat zde:

A nakonec, vzhledem k tomu, kolik fanoušků se stále ptá Simple Plan na případný návrat Davida Desrosierse, který se rozhodl opustit kapelu v polovině roku 2020 poté, co se na světlo dostala nařčení z nevhodného sexuálního chování, se kluci rozhodli se k této situaci opět vyjádřit na svých sociálních sítích. Tady je jejich celé vyjádření:

„Mnoho z vás se nás ptá na Davida. Jak bylo řečeno v jedno nejnovějším příspěvku na Instagramu, David se v létě roku 2020 rozhodl odejít z kapely a stále se snaží zaměřit a přacovat na sobě samotným. My jeho rozhodnutí respektujeme a přejeme mu vše nejlepší do tohoto dlouhotrvajícího procesu.

– Simple Plan [v komentářích na svém Instagramu] –