Jeff s rodinou odcestoval do Jižní Afriky, kde natáčí dokument o trvale udržitelném turismu

Před několika dny se Jeff Stinco vypravil do Jižní Afriky, a to ve společnosti své přítelkyně Mimi a dvou dcer Zoé a Mayi. Tento speciální výlet je součástí natáčení dvou epizod dokumentárního TV seriálu Partir Autrement en Famille, který se zaměřuje na poukázání alternativních možností turismu – a to trvale udržitelného – skrze oči kanadských rodin. Cílem pořadu je ukázat rodinám fascinující destinace po celém světě, jejichž rozvoj mohou svou návštěvou finančně podpořit a dokázat, že i tyto alternativní turistické destinace nabízí pohostinnost a dostatečnou infrastrukturu ubytovacích kapacit, které cestovní průmysl vyžaduje, stejně tak jako atraktivní zábavné a kulturní aktivity, po kterých turisté touží.

Během své návštěvy bude mít Jeffova rodina možnost interagovat s místními obyvateli a objevit mnoho zajímavých aspektů této kultury.

Epizody Partir Autrement en Famille by měly být odvysílány někdy v průběhu letošního roku na kanadské stanici TV5. Do té doby určitě doporučujeme sledovat Jeffa Instagramu, kam každý den přidává nové poznatky z Jižní Afriky.