Jeff, Seb a Pierrův bratr Jay o novém albu & charitativní akci Strangers In The Night na Global News

Včera ráno, 15. srpna se Sebastien Lefebvre, Jeff Stinco a Pierrův bratr Jay Bouvier společně objevili v ranní show na Global News Morning Montreal, kde hovořili o jejich zapojení do nadcházející charitativní akce Strangers In The Night, kde kapela vystoupí již příští sobotu, 24. srpna v Pierrefonds, v Kanadě.

Jay Bouvier, jehož rakovina lymfatických uzlin inspirovala Pierra ke složení písně ‚Save You‘, a který tuto nemoc před několika lety zdárně porazil, se nyní věnuje osvětě o této nemoci jako řečník – často pro organizaci Lymphoma Canada, která je právě jednou z charit, které akce Strangers In The Night svými výtěžky podpoří, stejně jako Simple Plan Foundation nebo organizaci Friends for Mental Health.

Kromě svých charitativních aktivit Jeff a Seb také zmínili, že jsou v současné chvíli plně zaneprázdněni nahráváním 6. alba Simple Plan ve studiu, které by (podle Seba) mělo být venku „již brzy“ a fanoušci by se měli nové muziky dočkat buď ještě na konci roku 2019 nebo na samém začátku roku 2020.

Podívejte se na nový rozhovor s Jeffem, Sebem a Jayem zde: