Kanadský festival ‚Festivoix‘ zrušen kvůli COVID-19 – Simple Plan nevystoupí v Trois-Rivières

Novinky ohledně zrušených koncertů se nám tu bohužel stále kupí… A dnes musíme přidat další. Kvůli současné pandemii nemoci COVID-19, se organizátoři kanadského festivalu FestiVoix, který se měl v červnu a červenci letošního roku konat v Trois-Rivières, v provincii Quebec, museli nedávno učinit těžké rozhodnutí zrušit celý festival z důvodu obav o zdraví a bezpečnost jak návštěvníků, tak i kapel. Celou tiskovou zprávu organizátorů si můžete(ve francouzštině) přečíst zde.

Simple Plan měli na festivalu vystoupit 4. července. Organizátoři festivalu se nyní snaží zabookovat co nejvíce umělců, kteří se měli zúčastnit letošního line-upu, aby se zúčastnili příštího ročníku festivalu Festivoix (25. června – 4. července). Zatím není známo, jestli se dalšího ročníku zúčastní i Simple Plan. Majitelé vstupenek mají možnost buď lístky využít na příštím ročníku festivalu, nebo si za ně nechat vrátit peníze.

V současné chvíli tak kapele zbývá v budoucnosti jedno jediné vystoupení, které zatím nebylo zrušeno – jedná se o koncert v rámci festivalu Rock The Park v kanadském městě London, kde mají vystoupit po boku Blink-182 16. července. Podle nejnovějších zpráv organizátoři pečlivě situaci ohledně koronaviru monitorují a v současné chvíli stále plánují festival pořádat podle původního plánu. Pokud dojde k jakýmkoliv změnám, budeme vás informovat.