Koncert původních členů Reset na Montebello Rockfestu již tento týden: čas setu oznámen!

První zprávy o tom, že bývalí členové kapely Reset opět zahrají společný koncert [více se o Reset dozvíte zde] na největším kanadském rockovém festivalu – Montebello Rockfest – poprvé přišly už před několika měsíci.

V té době jsme však ještě ale nevědli, kolik bývalých členů Reset, kteří jsou v současnosti členy Simple Plan, se této show vlastně zúčastní. Díky Pierrově potvrzení na jeho nedávných Instagram Stories a také vzhledem k tomu, že David se stále ještě necítí dostatečně zdráv na to, aby se Simple Plan touroval, nyní ale s jistotou víme, že na Montebello Rockfestu můžeme ze Simple Plan očekávat pouze účast Chucka a Pierra – společně s jejich bývalými kolegy z Reset.

15čeralldayMontebello Rockfest (jako Reset)Montebello, QC, KanadaKOUPIT

Organizátoři Montebello Rockfestu nyní odhalili oficiální program všech tří dní festivalu a vypadá to, že Reset vystoupí během druhého dne, tedy tento pátek, 15. června jako poslední vystupující kapela na pódiu Tonyho Sly – v 00:45 (tedy technicky vlastně v sobotu). Jejich set je plánován jako hodinový a bude se časově třít pouze s polovinou setu Prophets of Rage na jiném pódiu.

Přípomeňte si minulý společný koncert bývalých členů Reset, který se konal na Montebello Rockfestu (tehdy pod názvem Amnesia Rockfest) v roce 2014: