Letní americké turné Simple Plan se vyprodává – kapela přidává nové termíny v Orlandu a ve Philadelphii!

Vstupenky na společné co-headlinové turné Simple Plan a New Found Glory, zvané ‚Pop-Punk’s Still Not Dead‘ turné, jsou v prodeji něco přes měsíc a pomalu, ale jistě začínají mizit. Dokládá to mimo jiné i fakt, že se v tomto období stačilo vyprodat již 7 koncertů: St Petersburg (FL), New York (NY), Boston (MA), Chicago (IL), Minneapolis (MN), Salt Lake City (UT) a Anaheim (CA). Z těchto všech pouze fanoušci z Anaheimu mají to štěstí, že jim kapela nadělila ještě jeden koncert navíc – na něj vstupenky stále ještě dostupné jsou.

Turné by mělo odstartovat na konci května 2020 a dále pokračovat v průběhu celého června – a podle nejnovější zprávy od Simple Plan, kterou vydali včera, kapela v současné chvíli stále počítá s tím, že se všechny tyto koncerty odehrají. A co víc – rozhodli se navíc přidat dva další koncerty – jeden v Orlandu a jeden ve Philadelphii. Vzhledem k současné světové situaci, která je ovlivněná pandemickým koronavirem, však žijeme ve velmi neklidné době a vše se může změnit z hodiny na hodinu. Simple Plan samozřejmě neustále sledují veškerá doporučení a nařízení, a pokud by se plány měly jakkoliv změnit, dají nám okamžitě vědět.

Níže si můžete přečíst překlad jejich nejnovější zprávy o přidání dvou nových koncertů a zároveň jejich pohledu na nadcházející koncertní plány:

„Dneska oznamujeme hned 2 nové koncerty našeho “Pop Punk’s Still Not Dead” letního turné: Orlando a Philadelphii! Vstupenky jsou již dostupné v předprodeji a do oficiálního prodeje vstoupí tento pátek na simpleplan.com

To, že vám o těchto koncertech dáme tento týden vědět, bylo v plánu již několik měsíců a po důkladném promyšlení, jsme se rozhodli zůstat u našich původních oznamovacích plánů. S tím, jak neobvyklá a neočekávaná situace v současné chvíli je, může znít trochu divně, že oznamujeme nové koncerty, ale chtěli jsme dát šanci všem našim fanouškům po celých Spojených Státech vidět toto turné. Plně si uvědomujeme závažnost celé situace a upřímně netušíme, jak bude tato situace vypadat za 10-11 týdnů, ale zůstáváme v naději, že pro vás budeme moci zahrát a turné se odehraje tak, jak bylo plánováno.

Pokud by došlo k jakýmkoliv změnám a zdravotničtí činitelé zachovají svou pozici ohledně doporučení vyvarovat se akcím s větším počtem lidí i v květnu a v červnu, můžete se na nás spolehnout, že tato doporučení budeme respektovat a koncerty přesuneme na jinou dobu. Nikdy bychom nechtěli riskovat vaše životy. Vskutku doufáme, že toho nebude třeba, a že se život brzy vrátí do starých kolejí, ale v tuto chvíli skutečně nevíme, co se bude dít.

V mezičase na sebe prosím všichni dávejte pozor a vzájemně se opatrujte. Zvládneme to a nemůžeme se dočkat, až se s vámi všemi opět uvidíme!“

– Pierre, Chuck, Seb, Jeff a David –

Podívejte se na všechny nadcházející koncertní plány Simple Plan v naší sekci Turné kliknutím na odkaz níže: