Man Of The Hour se vrací s novou sérii již za 2 týdny!

Máme tu skvělé zprávy pro fanoušky Sebastienova a Patrickova rádiového pořadu! Po krátké odluce od července, kdy zatím odpremiérovala poslední epizoda, se toto duo moderátorů za pouhé dva týdny opět vrátí na internetové vlny, aby 17. října zahájili již 27. sérii Man Of The Hour!

Sebastien premiéru nové série MOTH oznámil včera na Instagramu:

„Velké oznámení! Pořad Man Of The Hour se vrací se zbrusu novými epizodami již za 2 týdny, 17. října! Patrick a já máme pro vás přichystánu spoustu skvělého povídání. Tak si nenechte ujít naší premiéru! Už si nevzpomenu, kolik sérií máme za sebou, ale tahle nová bude beze sporu naší nejlepší.“

– Seb Lefebvre –

Již za dva týdny se tedy můžeme těšit na spoustu nové muziky, skvělé historky od Seba & Pata… a také snad i na nějaký nový vhled do procesu příprav dalšího alba Simple Plan!

Man Of The Hour si můžete v den premiéry (a poté každou středu) naladit na Idobi rádiu ve 2 hodiny ráno našeho času (pro nás tedy již ve čtvrtek) – příznivější pro naše časové pásmo jsou však reprízy pořadu ve čtvrtky v 18 hodin našeho času, v pátky v 11 hodin našeho času, či v neděle ve 21 hodin našeho času. Zároveň si můžete podcasty stáhnout zdarma přímo do svého telefonu přes iTunes.