Nahlédněte do zákulisí natáčení videoklipu ‚Where I Belong‘ feat. State Champs a We The Kings!

Byla to jen otázka času: tři kapely, které se již před několika měsíci daly dohromady, aby spolu napsali společný song, spolu nyní vyjeli na turné. Lepší načasování na natočení klipu už snad nemohlo být!

A tak se taky stalo – v rámci jejich amerického turné si včera členové Simple Plan, State Champs a We The Kings vyradili čas na natočení videoklipu k jejich nové písni ‚Where I Belong‘, a to přímo v House of Blues v Las Vegas, v americké Nevadě, kde následně večer všichni odehráli další show turné.

Díky tomu, že je mnoho ze členů těchto tří kapel velice aktivních na sociálních sítích, se nám podařilo získat hned několik záběrů ze zákulisí natáčení tohoto klipu, který, jak můžeme vidět, bude obsahovat jak scény se všemi členy všech kapel, tak i záběry samotných hlavních zpěváků – Pierre, Dereka a Travise… a jejich lightsaberů?

V galerii si již můžete prohlédnout několik prvních fotografií a níže jsme pro vás dali dohromady několik Instagram Stories z natáčení, které vám mohly uniknout:

Charles Trippy, baskytarista We The Kings, také dnes zakomponoval několik záběrů z natáčení tohoto klipu ve svém nejnovějším vlogu. Najdete je v čase 3:12 – 4:05:

Update (22/11): Derek DiScanio ze State Champs nyní publikoval video z natáčení jeho vlastních samostatných scén k tomuto videoklipu. Podívejte se na něj zde: