Nate Motte (3OH!3) se připojil k Simple Plan na pódiu v Maryland Heights & další zprávy z Warped Tour

Letní jízda Simple Plan na Warped Tour pokračuje a v průběhu posledních několika dní cesta zavedla naše kanaďany do dalších několika amerických měst, kde měli možnost vystoupit se svým energickým setem.

Ale než se vypravíme do galerie za novými snímky z posledních show, pojďme se nejdřív podívat na několik nových video novinek. Jako první tu máme nové rekapitulační video, ve kterém Simple Plan zkompletovali záběry z nedávných koncertů na Warped Tour. Podívat se na něj můžete zde:

A zatímco setlist Simple Plan zůstává pořád stejný, účastníci pondělní Warped Tour v Maryland Heights, v Missouri měli možnost zažít jedno nové překvapení, které si pro tento den Simple Plan připravili. Během svého setu totiž na pódium nepozvali pouze Travise Clarka z kapely We The Kings (jak už tak učinili i několikrát předtím) ale pozvánku přijal i Nate Motte z dua 3OH!3! Oba muzikanti poté pomohli SP dokončit jejich píseň ‚I’m Just A Kid‘, zatímco si šel Chuck zaplavat do publika a Pierre ho nahradil na bicích. Tento krásný moment zachytilo například toto video na Instagramu.

Filmař Peter John, o kterém jsme psali v minulém článku, ani dnes nezapomněl publikovat další ze svých vlogů dokumentujících zákulisí jeho pobytu na Warped Tour se Simple Plan. Jeho nejnovější video mimo jiné například zachycuje kluky z SP a jejich crew, jak nadšeně sledují Mistrovství světa ve fotbale:

A nyní již konečně ke slibovaným fotografiím! Opět díky Maureen (BurningStars.net) tu máme další sérii jejích snímků z Warped Tour tentokrát z koncertu SP v Las Vegas. Kromě nich najdete nové fotografie také v albech tří nejnovějších koncertů v Salt Lake City, Denveru a Maryland Heights. Tady jsou: