Návrat Davida k Simple Plan je očekáván na festivalu v jeho rodném městě Matane

Tisková konference nadcházejícího festivalu Éole en musique, která se včera uskutečnila v Kanadě, odhalila několik nových informací ohledně této nadcházející třídenní akci, na které se očekává účast na 25 000 lidí.

Do line-upu festivalu byly přidány další kapely, a nyní proto víme, že před Simple Plan vystoupí 12. srpna také kapela Final State.

Podle serveru Radio Canada, promotéři festivalu odhalili také několik dalších zajímavých informací ohledně návratu Davida Desrosierse k Simple Plan právě na této akci, která se uskuteční v jeho rodném městě – v Matane, v Quebecu. Jak víte, tak 25. května bylo oznámeno, že kvůli problémům s depresemi se David nebude moci přidat k Simple Plan na jejich současném evropském turné a místo toho tento čas využije k tomu, aby se uzdravil. Na tiskové konferenci promotéři festivalu sdělili následující:

„V tuto chvíli všechno nasvědčuje tomu, že David Desrosiers, baskytarista Simple Plan, původem z Matane, 12. srpna vystoupí, a to i přes své zdravotní problémy, pokud nebude oznámeno jinak.“

– Organizátoři festivalu Éole en musique [Radio Canada] –

Pokud nedojde k žádným změnám, mohlo by to znamenat Davidův návrat na pódium již v srpnu, kdy kapelu čeká kromě festivalů v Kanadě také celé turné po USA. Na druhou stranu, v tuto chvíli nemáme k dispozici žádné oficiální informace ohledně Davidovy současné zdravotní situace, takže nám nezbývá než počkat, co přinese budoucnost. Davidovi samozřejmě stále přejeme všechno nejlepší a doufáme, že na své uzdravení nebude spěchat.