No Pads speciál #2: Co bylo na původním setlistu No Pads turné (2002)?

V roce 2017 slaví Simple Plan 15 let od vydání svého debutového alba No Pads, No Helmets… Just Balls speciálním celosvětovým turné NPNHJB k tomuto 15. výročí, na kterém hrají všechny písně z této desky: od začátku až do konce (a to i s přídavkem několika dalších oblíbených hitů!). Poté, co tuto turné přivezli do USA a do Evropy se v druhé polovině roku 2017 Simple Plan ještě jednou vrátí do USA, a navštíví kromě toho s tímto speciálním turné, které už se nikdy nebude opakovat také Kanadu, Japonsko a další země [všechna nadcházející koncertní data najdete v naší sekci Turné!].

No Pads turné se vrací již v srpnu, a aby vás SimplePlan.cz ještě trochu více nabudilo, mám pro vás připravený „No Pads speciál“ – aneb sérii článků, které vám dají nahlédnout o něco víc do éry No Pads prostřednictvím možná i dosud neviděných, či neslyšených flashbacků. Máte se na co těšit!

Ve druhém vydání [připomeňte si 1. část zde] našeho „No Pads speciálu“ se vrátíme zpátky v čase do 18. března 2002 – také známého jako den před vydáním prvního alba Simple Plan: No Pads, No Helmets… Just Balls. V tento den Simple Plan hráli koncert v Buckhannonu, v Západní Virginii v USA, a tento koncert je pro nás nyní velmi speciální, neboť se jedná o první koncert SP, jehož setlist je dokumentován na internetu [na setlist.fm].

Pokud tento setlist porovnáme s dalšími známými setlisty Simple Plan z roku 2002, zjistíme, že kapela si během svého prvního turné zachovávala relativně stejný seznam písní pro jednotlivé koncerty. Sestával se celkem z 16 písní (přičemž 3 z nich byly součástí přídavku) a 3 coverů (jedním z nich byla medley třech písní od Blink-182, takže svým způsobem zahráli SP celkem 5 coverů).

Co je zajímavé je, že to vypadá, že SP měhem svých začátků překvapivě neukončovali pro nás již tradiční Perfect, ale namísto ní se rozhodli o poněkud nezvyklou volbu – Vacation. Prohlédněte si celý setlist koncertu Simple Plan z 18. března 2002 níže:

1. You Don’t Mean Anything
2. The Worst Day Ever
3. Grow Up
4. American Jesus (cover – původně od Bad Religion)
5. I’m Just A Kid
6. Addicted
7. One Day
8. I’d Do Anything
9. God Must Hate Me
10. All The Small Things / First Date / Dammit (cover medley – původně od Blink-182)
11. My Alien
12. I Won’t Be There
13. When I’m With You

Přídavek:
14. Perfect
15. Happy Together (cover – původně od The Turtles)
16. Vacation