No Pads speciál #6: Dlouho ztracené vlogy ze SimplePlan.com (1. část)

V roce 2017, slaví Simple Plan 15 let od vydání svého debutového alba No Pads, No Helmets… Just Balls speciálním celosvětovým výročním NPNHJB turné [všechna nadcházející koncertní data najdete v naší sekci Turné!].

No Pads turné se vrací již v srpnu, a aby vás SimplePlan.cz ještě trochu více nabudilo, mám pro vás připravený „No Pads speciál“ – aneb sérii článků, které vám dají nahlédnout o něco víc do éry No Pads prostřednictvím možná i dosud neviděných, či neslyšených flashbacků. Máte se na co těšit!

Předchozí díly No Pads speciálu:
[#1] | [#2 | [#3] | [#4 | [#5]

Další No Pads speciál od SimplePlan.cz je tady a tentokrát tu pro vás mám něco skutečně velice speciálního! Již dlouhá léta o sobě členové Simple Plan tvrdí, že byli průkopníky vloggování, a to proto, že jejich oficiální webová stránka SimplePlan.com již od svých prvopočátků (cca 2001) fanouškům přibližovala aktivity kapely pomocí krátkých videí, resp. „vlogů“ (tento termín však SP poprvé použili v Chuckově a Sebově vlogu v roce 2006).

Bohužel, většina z těchto videí byla publikována dávno před vznikem YouTube v roce 2005, a vzhledem k tomu, že oficiální stránky SP prošly od té doby mnoho změnami, archiv novinek byl také několikrát smazán a s ním i uložená videa. Nicméně, jak moc dobře víme, ne vše, co z internetu smažete je navždy skutečně pryč – SimplePlan.cz se nyní podařilo znovu nalézt ne všechny, ale alespoň některé z těchto velice starých vlogů, přičemž se vsadím, že některé z nich jste určitě ještě nikdy neviděli, neboť se datují až do roku 2001!

Na některé ze záběrů si možná vzpomenete z DVD, ale následující videa obsahují i nezkrácené záběry, které jste dosud neviděli. Mám pro vás připravených i mnoho dalších v průběhu příštích několika týdnů, takže určitě dejte vědět, jestli vás zajímají i další!

A nyní už neztrácejte čas a podívejte se na 1. část série starých vlogů z SP.com, kde naleznete například uvítací zprávu kluků ze studia, kde nahrávali své debutové album v roce 2001, Seba a Pata na Times Square v New Yorku v lednu 2002, Seba & Pata & Davida jak jako první dorazili do LA, kde se rozhodli prozkoumat místní pláž (a kde David také sám natáčel), tzv. „San Francisco prank“ a také záběry z Atlantic City (vše z roku 2002). Tady je – a omluvte prosím sníženou kvalitu: