Nová vánoční píseň Simple Plan mezi nejpopulárnějšími písněmi na iTunes žebříčcích

Po 15 letech od jejich první vánoční písně, Simple Plan včera konečně vydali jejího dlouho-očekávaného následovníka – vánoční píseň „Christmas Every Day“ – a to přesně na čas na začátek vánoční sezóny! A fanoušci z toho byli nadšení – což ukazují i statistiky!

Podle kworb statistik se písni ‚Christmas Every Day‘ podařilo vyhoupnout na seznamy nejpopulárnějších písní v žebříčcích na iTunes hned v několika zemích! Nejlépe se ji dařilo ve Švédsku, kde zaujala 22. místo nejstahovanějších písní, u nás v České republice to bylo místo 26. a na Slovensku to bylo 32. místo. Tyto pozice se samozřejmě každou chvíli mění, takže v tento moment je píseň ve Švédsku již na 36. místě a na kanadských iTunes se píseň drží na 70. místě. Je zajímavé vidět, že v tak malých zemích jako je Česká nebo Slovenská republika, se písni daří o tolik lépe, než ve větších zemích, jakou je třeba Kanada.

Pokud jste si ještě píseň „Christmas Every Day“ na iTunes nezakoupili, směle do toho – najdete ji zde! Pojďme klukům pomoci vyhoupnout se ještě výš a dokázat, jak moc je tady jejich fanoušci chtějí!

A pokud vám náhodou ušla zpráva o tom, že kluci k této písni vydali také lyric video, zpříjemněte si dnešní sobotu právě jím – přímo zde!