EXKLUZIVNĚ: Nový rozhovor SimplePlan.cz s Chuckem a Sebem z Aerodrome Festivalu

Minulou neděli, 11. června, když se Simple Plan vrátili do České republiky na Aerodrome Festival, jsem měla možnost si na několik desítek minut opět v zákulisí sednout s Chuckem Comeau a Sebem Lefebvre ze Simple Plan (aneb naším nejčastějším rozhovorovým duem) a promluvit si o několika zajímavých tématech.

Probrali jsme otázky ohledně současného No Pads, No Helmets… Just Balls turné k 15. výročí a když už přišla řeč na jejich první album, zabrali jsme se také do tématu nahrávacího procesu této desky, kdy kluci také odhalili několik zajímavostí z doby jejich práce s producentem Arnoldem Lanni. Na závěr pak přišly na řadu také otázky ohledně budoucnosti Simple Plan – a to ať už se jednalo o otázky ohledně nadcházejícího šestého alba SP a jak dlouho by mohl proces nahrávání trvat, ohledně dalšího živého DVD nebo Chuckova chystaného pop-punkového dokumentu Resurgence.

Chtěla bych na tomto místě moc poděkovat klukům ze Simple Plan za to, že si opět udělali na mé otázky čas, a to obzvlášť Chuck, který pomohl rozhovor zařídit. Velké díky patří také managementu Coalition Music a organizátorům Aerodrome Festivalu za to, že k rozhovoru vůbec mohlo dojít.

Předem prosím omluvte trochu nepříjemné ruchy v pozadí, které byly způsobeny právě odehrávajícím se festivalem (a tím, že Machine Gun Kelly zrovna uprostřed našeho rozhovoru zahájil svůj set). Samozřejmě se opět brzy můžete těšit také na české titulky, které budou již brzy dostupny, a tentokrát budu přidávat z důvodu ne příliš kvalitního zvuku i titulky anglické.

A tady už je šestý rozhovor SimplePlan.cz se členy Simple Plan. Užijte si ho:

Všechny předchozí rozhovory SimplePlan.cz naleznete zde:

20082011201320152016