Nový rozhovor SimplePlan.cz s Chuckem Comeau z Prahy!

Po dlouhých pěti letech nás v sobotu Simple Plan opět poctili svou návštěvou v České republice, a to koncertem v Praze po boku Sum 41. Celý report z koncertu samozřejmě chystáme, ale jako první jsme se rozhodli vydat náš dlouho očekávaný nový rozhovor, který jsme odpoledne před pražským koncertem natočili v tourbuse SP s Chuckem Comeau.

V tomto rozhovoru se Dominika (SimplePlan.cz) s Chuck pobavili hned o několika tématech, včetně po-pandemického tourování, vydání nového alba jako nezávislá kapela bez labelu a velká část rozhovoru byla věnována procesu skládání písní.

Díky své délce – více než 37 minut je tento rozhovor nyní tím nejdelším rozhovorem v historii SimplePlan.cz, takže určitě doporučujeme si na jeho sledování vyhradit dostatek času.

Velmi bychom chtěli na tomto místě poděkovat Coalition Music, Conspiracy Concerts, Dannymu Vanceovi a samozřejmě především Chuckovi Comeau za organizaci tohoto rozhovoru. Speciáln poděkování pak patří Viole za skvělou práci za kamerou při natáčení.

Doufáme, že si rozhovor užijete a budeme se těšit na vaši zpětnou vazbu v komentářích pod videem na YouTube:

A pokud vám jeden rozhovor nestačil a máte náladu na další rozhovory SimplePlan.cz, všechny naše rozhovory s kapelou si můžete spustit zde.