Patrick Langlois si připomněl 15. výročí NPNHJB

Debutové album Simple Plan dnes slaví přesně 15 let od svého vydání a není to jen kapela, kdo si toto důležité výročí dnes připomněl.

V průběhu let tu nebyla osoba více spjatá se Simple Plan, než jejich takzvaný „šestý člen“, Patrick Langlois. Patrick začínal jako kamarád kluků z SP, který si vzal za svou povinnost pomoci kapele proslavit se, a často s kazeťákem v ruce obíhal před koncertem lidi ve městě, aby je hudbě Simple Plan představil. Kromě toho také prodával merch, zahrál si v jejich videoklipech, fotil, natáčel a také spravoval jejich webové stránky. V roce 2009 se však Patrick rozhodl od SP odejít a posunout svou kariéru na další úroveň – a to se mu povedlo: dnes Patricka známe jako jednoho z nejpopulárnějších kanadských televizních a rádiových moderátorů. Kromě toho si však stále nachází čas na to, aby každý týden se svým kamarádem Sebastienem z SP nahrál jejich společný podcast Man Of The Hour.

K připomenutí výročí vydání této desky, která nenastartovala jenom kariéru členů SP, ale také tu jeho, Patrick dnes publikoval fotografii první zlaté desky pro NPNHJB, a přidal k ní také velmi dojemnou zprávu. Přečtěte si ji v českém překladu níže:

„Před 15 lety v tento den vyšlo debutové album Simple Plan „No Pads, No Helmets…Just Balls“. Toto album, a těch 5 kluků, kteří ho dali dohromady, doslova změnili celý můj život a mou kariéru. Díky nim jsem měl možnost procestovat svět, najít si přátele na celý život a stát se tím člověkem, který dnes jsem. Během let mi kluci vždycky dávali mé vlastní plakety za každé ocenění, které kdy dostali. Tohle bylo to první, které jsme dostali a vždycky pro mě bude mít obrovskou hodnotu. Také proto mi teď po 15 letech stále visí doma na stěně. Jsem na ty svoje kluky moc pyšný a jsem pyšný na jejich hudební odkaz a na to, že jsou po těch letech pořád tady.“

– Patrick Langlois-