Peter John publikoval zbytek videí ze zákulisí Warped Tour se Simple Plan

Ti z vás, kteří jste společně s námi sledovali novinky okolo Simple Plan v průběhu letošního léta, víte, že se k nim na letošní poslední plnohodnotnou Warped Tour přidal i australský filmař a jejich dlouholetý kamarád Peter John, aby jim pomohl zdokumentovat toto jedinečné punk rockové léto.

Kromě natáčení videí z živých vystoupení kapely, které jistě v blízké budoucnosti někde uvidíme, si Pete také vyhradil čas na dokumentování života v zákulisí Warped Tour prostřednictvím vlastních krátkých vlogů z každého dne na tomto turné. Ke konci turné však Petovi jeho náročný časový rozvrh nedovolil nahrávat videa tak často, jak by si asi přál, a posledních osm videí z Warped Tour proto dosud nespatřily světlo světa. Až o několik měsíců později si Pete konečně našel chvilku, aby zeditoval zbývající záběry ze zákulisí Warped Tour a před několika dny konečně všech posledních osm videí nahrál na svůj kanál na YouTube.

Takže pokud se chcete podívat na to, co kluci a jejich crew měli na Warped Tour za lubem (kromě vlastních koncertů), jak si každý den přišli zařádit na koncert Don Broco, jak probíhalo natáčení skeče Weekend at Broco a mnoho dalšího, dopřejte si teď několik minut času sledováním těchto krátkých vhledů do toho, jaké je to být na turné se Simple Plan: