Pierre s Chuckem si přizvali Travise Clarka (We The Kings) na další skládací session!

Vypadá to, že si Pierre s Chuckem opravdu oblíbili hlavního zpěváka We The Kings, Travise Clarka, jako svého třetího skladatele do party, jelikož jej opět požádali, aby se přidal k jejich další skládatelské session, které v tuto chvíli probíhají v Los Angeles.

Z toho, co víme, to bylo již potřetí za posledních několik měsíců, co se tito tři muzikanti spojili, aby společnými silami složili několik nových songů pro nadcházející šesté album Simple Plan – poprvé to bylo v prosinci 2018 a další společné skládání pak proběhlo v lednu letošního roku.

Toto trio tento týden pracovalo na několika nových hitech v Chuckově domácím studiu, což dnes Pierre potvrdil novou společnou fotkou na svém Instagramu [podívejte se na ni v naší galerii] a Travis o této session také promluvil ve své nejnovější Instagram Story:

„Právě jsem se vrátil z jedné z těch lepších skládacích sessions, kterých jsem se kdy s klukama ze Simple Plan zúčastnil! Díky moc Pierre a Chucku, že toho můžu být součástí! A teď jsem zpátky se svojí rodinou!“

– Travis Clark (We The Kings) –

Nezapomeňte sledovat veškerý pokrok v tvorbě nového alba Simple Plan sledováním naší speciální sekce o 6. albu, kde najdete vše, co o této desce doposud víme!