Pierre slibuje, že nové album (vychází na začátku roku 2022) bude velmi rockové & přirovnává jej k SNGA!

Britský magazín RockSound publikoval nový video rozhovor s Pierrem Bouvierem ze Simple Plan, který byl natočen přes videochat. V rozhovoru se reportér James Wilson-Taylor s Pierrem pobavil o nedávném neočekávaném úspěchu jeho kapely s jejich starými hity jako „What’s New Scooby-Doo?“ a „I’m Just A Kid“, a řeč přišla samozřejmě i na nejnovější single Simple Plan a jejich chystané šesté studiové album.

Co se alba týče (které by, mimochodem, mělo vyjít na začátku roku 2022), Pierre zmínil, že se toto album bude velice zamlouvat jejich hardcore fanouškům, kteří si jej zamilují především proto, že je „velmi rockové“ a dokonce jej přirovnal i k jednomu z nejpopulárnějším alb Simple Plan – „Still Not Getting Any“ z roku 2004. A co přesně o novém albu Pierre řekl?

„Myslím si, že The Antidote je velmi dobrým indikátorem toho [jaká bude nová deska]. Samozřejmě je tam i pár písní, které jsou trochu odlišné. Ale většina alba je velmi… je daleko víc rocková. Připomíná mi Still Not Getting Any, připomíná mi Simple Plan z roku 2004. Hrozně se mi líbí ten zvuk toho alba. […] Je tvrdší, rockovější… Máme tam asi 2 písně, které jsou trochu na hraně víc popu, ale všechno ostatní je čistí pop-punk, takže si myslím, že velcí fanoušci Simple Plan budou z tohoto alba naprosto nadšení.

– Pierre Bouvier [Rocksound rozhovor] –

Celý rozhovor s Pierrem si můžete pustit zde: