Pierrova manželka Lachelle spouští nový podcast ‚Rock Wife‘ na Idobi rádiu

Díky její aktivitě na Instagramu si mnozí z vás mohli všimnout, že v posledních několika týdnech měla manželka Pierre Bouviera ze Simple Plan, Lachelle Bouvier, plné ruce práce s přípravami svého nového podcastu – s trochou dopomoci svého manžela. A chvíle jeho spuštění je konečně tady! Lachellin podcast ‚Rock Wife‘ – si budete moci poslechnout na Idobi rádiu (stejné stanici, na které svůj Man of The Hour podcast vysílají Seb s Patem), o půlnoci mezi pondělím a úterým. První epizoda by měla být odvysílána již toto nadcházející pondělí, 20. dubna. Pokud podcast nestihnete v živém čase, nemusíte mít strach – stejně jako ostatní Idobi podcasty, i tento by měl být dostupný k pozdějšímu stažení.

A o čem přesně Lachellin podcast bude? Lachelle se rozhodla využít svých zkušeností manželky rockové hvězdy a nabídnout tak veřejnosti svůj vlastní pohled na život na turné – který nemusí být vždycky tak úchvatný, jak se může na první pohled zdát. Kromě jejích vlastních příběhů bude Lachelle do podcast zvát také další „rockové manželky“, které tak budou moci přispět svou troškou do mlýna se svými vlastními zkušenostmi. Níže si můžete přečíst oficiální popis ‚Rock Wife‘ podcastu, který na svých stránkách publikovalo přímo Idobi rádio:

Nakoukněte do zákulisí s Lachelle Bouvier, manželkou hlavního zpěváka Simple Plan, Pierra Bouviera, prostřednictvím jejích debat s dalšími ženami, vdanými za rockové hvězdy. Společně se svou přítelkyní “Sisterwife Sarah” probírají život v tourbusu a na turné se svou rodinou, a co si v zákulisí nalévají do svých skleniček, zatímco jejich manželé pracují. Nic není tabu, od sexu v tourbusovém lůžku po vypořádávání se s ženskými problémy na festivalech. Rock Wife předává mikrofon dámám, které podporují své nejmilovanější muzikanty.

– Rock Wife (zdroj) –

Lachelle svůj podcast odhalila včera večer na svém Instagramu a publikovala dokonce i krátké teaser video, díky kterému získáte ochutnávku toho, co vás v jejím podcastu čeká:

Pro více informací sledujte Lachelle Bouvier na Instagramu – @lachellebouvier – nebo také její nový podcast @rockwifepodcast.