Podívejte se na nový videoklip Simple Plan k ‚Wake Me Up (When This Nightmare’s Over) na podporu Ukrajiny

Nový videoklip Simple Plan k písni ‚Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)‘ si dnes odbyl premiéru na oficiálním YouTube kanále Simple Plan. Videoklip, režírovaný Jensenem Noenem, byla natočen s ukrajinským komparzem a ukrajinským filmovým štábem a jeho celý koncept pojednává o ukrajinském boji za svobodu a demokracii v jejich současném boji proti ruské opresi.

Přečtěte si níže, co Simple Plan o tomto videoklipu řekli:

„Když se k nám dostali první záběry z války na Ukrajině, cítili jsme se naprosto zlomení a bezmocní. Dopad této války na malé děti a rodiny byl o to více devastující, že nám došlo, že prostě musíme něco udělat. Nápad vytvořit tento klip vyvolal velkou debatu mezi námi a naším dobrým kamarádem a ukrajinským režisérem Jensenem Noenem. Došlo nám, jak velmi důležitá a osobní pro něj je současná situace na Ukrajině, a i díky tomu se zrodil koncept pro tento klip. Bylo opravdu úžasné vidět všechny tyto talentované ukrajinské herce, herečky a členy crew, kteří se pro tuto speciální příležitost spojili a vytvořili tento opravdu emotivní videoklip. Vždy jsme věřili v sílu hudby a doufáme, že tento videoklip dokáže mít pozitivní dopad a pomůže nám vytěžit co nejvíc financí pro Ukrajinu.“
– Simple Plan [Instagram] –

Výtěžky ze všech shlédnutí tohoto videoklipu věnuje kapela nadaci UNICEF na podporu ukrajinských dětí. Celý videoklip k ‚Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)‘ si můžete pustit zde. Prosíme, sdílejte jej, kde můžete!


Kromě videoklipu se kapela rozhodla rozšířit povědomí o ukrajinské uprchlické krizi a rozhodla se vydat speciální limitovanou edici trička na podporu Ukrajiny, které je nyní dostupné v oficiálním obchodě s merchem Simple Plan. Veškeré výtěžky z prodeje tohoto trička budou věnovány organizaci UNICEF na pomoc ukrajinským uprchlíkům.