Podívejte se na nový klip Becketta k písni „Weirdo“, původně napsanou pro SP Pierrem & Chuckem

Je tomu něco přes rok, co uprostřed pandemie začal Pierre Bouvier spolupracovat s talentovaným mladým zpěvákem Beckettem McDowellem, synem herce Malcolm McDowell (Mechanický pomeranč), který je čirou náhodou Pierrovýmsousedem.

Pierre následně produkoval s Beckettem celé album plné písní, na kterých se textem často podíleli jak Pierre, tak i Chuck ze Simple Plan. První píseň z alba „Weirdo“ vyšla tento měsíc a Beckett nedávno odhalil něco málo o vzniku této spolupráce s Pierrem a zmínil také, že se původně mělo jednat o pop-punkovou píseň pro Simple Plan.

„Píseň Weirdo vznikla, protože mým sousedem je můj kamarád Pierre Bouvier ze Simple Plan a můj mladší bratr Finn McDowell s ním často hraje golf a jednou mu říká: “Hey, měl by sis poslechnout nové album mého bráchy!” Protože jsem už předtím napsal a nahrál jedno album, ale nikdy jsem ho nevydal. A Pierre na to „Super, tak jo!“ Takže si ho poslechl a pak mi říká: “Jo, zní fakt skvěle. Hele, mám tu pro tebe jednu píseň. Jmenuje se ‘Weirdo’.” Byla to původně píseň pro Simple Plan a napsali ji on s Chuckem, jejich bubeníkem, a také s Nickem Baileym, jejich kámošem. A já si říkal „Oh, to je vážně skvělej song!” Byl velmi pop-punkový a já ho změnil na více popový. Tím chci říct, že my jsme ho takto upravili, společně. Ale on ho vytvořil, on ho pozměnil a já jsem napsal bridge a než jsme se nadáli, zamilovali jsme se! Ne, než jsme se nadáli, měli jsme v rukou tenhle cool song a tak vznikl Weirdo.“

– Beckett McDowell [na Instagramu] –

Právě včera Beckett vydal videoklip k písni „Weirdo“, ve kterém si malou roli střihl právě i Pierre. Podívejte se na něj zde: