Co podnikají členové Simple Plan v září?

Možná jste si již všimli, že se novinky ohledně Simple Plan v posledních týdnech stali celkem vzácnou záležitostí. Členové kapely se totiž po několikaletém turné konečně vrátili domů, kde mají nyní možnost pořádně nabrat síly a užít si trochu oddechu před dalším důležitým krokem: tvorbou šestého studiového alba Simple Plan.

Ale co přesně měli kluci během posledních několika týdnů za lubem, kromě natáčení malého filmového camea? Pojďme se na to podívat!

Sebastien

Když je Seb doma, snaží se svůj čas rozdělit mezi svou rodinu, přátele a své koníčky, mezi které patří například hudební produkce jiných umělců. Sebastien nedávno prozradil, že v současné chvíli „pracuje hned na několika záležitostech“ ve svém domácím nahrávacím studiu, což by mohlo znamenat jak práci s dalšími umělci, tak i hraní si s nápady pro nové album Simple Plan. A když už je řeč o hudebních záležitostech – na začátku tohoto týdne byl Sebastien viděn na otevření nových montrealských kanceláří značky Sennheiser, kde svou účastí podpořil tuto značku, která svou audio technikou podporuje Simple Plan v jejich práci již mnoho let.

Kromě Sebovy muziky pak můžeme brzy očekávat i novou (v pořadí již 27.) sérii jeho a Patrickova pořadu na Idobi rádiu – Man Of The Hour – která by se měla vrátit v nejbližší době; o novinky od Seba tedy jistě nebude nouze.

Jeff

Během posledních několika týdnů byl Jeff Stinco extrémně aktivním na svém Instagramu, kde začal svou vlastní výzvu, kterou pojmenoval „100 dní kytarového nácviku“. Díky této výzvě se Jeff snaží každý den po 100 dní procvičovat svou hru na kytaru, a čas od času publikovat své nejlepší výkony na sociálních sítích. Rozhodně ho proto nezapomeňte sledovat na Instagramu, kde můžete Jeffa vidět, jak si střihl takové kompozice jako např. ‚Is There Anybody Out There‘ od Pink Floyd nebo ‚Slow Dancing In A Burning Room‘ od John Mayera – rozhodně stojí za to!

Mimo to Jeff svým sledujícím prozradil, že si v tuto chvíli především užívá posledních záblesků léta ve své chatě u jezera, kde tráví většinu času hraním si s elektrickým nářadím a připravuje dřevo na zimu.

Pierre a Chuck

Jak Pierre, tak Chuck byli v poslední době na sociálních sítích ohledně svých mimopracovních aktivit spíše mlčenliví. A není čemu se divit – po tak dlouhé době odloučení od svých manželek a dětí je pro ně velice důležité být jim opět plně k dispozici a především s nimi trávit všechen volný čas.

Nebude to totiž dluho trvat a pravděpodobně již velice brzy bychom měli slyšet první zprávy o tom, že se toto skladatelské duo opět společně sejde a Pierre s Chuckem začnou konečně pracovat na nových písních Simple Plan. Právě jejich spolupráce je totiž to, kde každý proces vytváření nového alba SP vždy začíná – tito dva, v jednom pokoji, jak se dohadují o hudbě, textech a dalších nápadech.

David

Bylo by nemožné psát článek o členech Simple Plan a zapomenut v něm na Davida, protože i přes v tuto chvíli už víc než roční absenci na turné Simple Plan, kvůli svému boji s depresemi, je David stále plnohodnotným členem Simple Plan. V současné chvíli bohužel nemáme k dispozici žádné nové zprávy ohledně Davidova zdravotního stavu, ale z celého srdce doufáme, že využívá tohoto času k tomu, aby nabil sil, kterýh bude zajisto potřeba, až se konečně opět rozhodne se v budoucnu vrátit se svou baskytarou na pódium.